کد خبر: 162567 A

این هیئت تجاری که تعداد آنها بیش از ۶۰ نفر است، تعدادی از سرمایه‌گذاران ترک در زمینه‌های مختلف تجاری و بازرگانی و همچنین ریاست اتاق بازرگانی شهر ازمیر را تشکیل می‌دهند که برای شناسایی، بررسی و ارزیابی موقعیت‌های مختلف سرمایه گذاری در استان حضور می‌یابند.

رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن بوشهر گفت: یک شنبه هفته جاری هیئت بزرگ تجاری ترکیه متشکل از جمعی از تجار و بازرگانان ترک وارد استان بوشهر خواهند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا علی‌اکبر شریف‌پور بوشهری اظهار داشت: این هیئت تجاری که تعداد آنها بیش از ۶۰ نفر است، تعدادی از سرمایه‌گذاران ترک در زمینه‌های مختلف تجاری و بازرگانی و همچنین ریاست اتاق بازرگانی شهر ازمیر را تشکیل می‌دهند که برای شناسایی، بررسی و ارزیابی موقعیت‌های مختلف سرمایه گذاری در استان حضور می‌یابند.

شریف پور بوشهری ادامه داد: صبح روز یکشنبه این هیئت از تهران مستقیما به عسلویه پرواز خواهند داشت تا از تاسیسات نفت و گاز بازدید کنند و جلسات و مذاکراتی در این زمینه با مدیران و مسئولان مربوطه داشته باشند، همچنین بعد از آن به بوشهر عزیمت خواهند کرد تا به میزبانی اتاق بازرگانی به بحثو گفتگو در زمینه‌های مشترک کاری بپردازند.

وی بیان کرد: از دیگر برنامه‌های این سفر بازدید هیئت ترک از حوزه نخیلات استان، پرورش ماهی و میگو، منطقه ویژه اقتصادی، اداره بنادر و دریانوردی و جلسه با استاندار، شهردار و اعضای شورای شهر بوشهر خواهد بود.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان بوشهر گفت: این سفر بازتاب سفر هیئت بوشهری است که سال گذشته در شهر ازمیر ترکیه حضور یافتند و امیدواریم با توجه به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بالایی که استان عزیزمان در زمینه‌های مختلف دارد، در آینده‌ای نزدیک شاهد مراودات بیشتری بین دو کشور خصوصا بنادر بوشهر و ازمیر ترکیه در زمینه‌های تجارت، گردشگری، سرمایه‌گذاری باشیم.

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان بوشهر پرورش ماهی تجارت ترکیه سرمایه گذاران سرمایه گذاری شورای شهر گردشگری نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر