کد خبر: 164164 A

گفتگو با پزشکان بیمارستان امام خمینی کنگان؛

«رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان درباره شرایط سه کارگری که وخیم گزارش شده بود گفت: وضعیت این سه کارگر مصدوم شده طوری بود که نیاز به متخصص داشتند.»

رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان در خصوص وضعیت ۳۲ سرنشین اتوبوس واژگون شده در فاز ۱۲ پارس جنوبی گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است و تعداد ۲۹ نفر از این کارگران بعد از انجام معاینات اولیه پزشکی مرخص شدند.

دکتر راستگو در تشریح جزئیات بیشتر این حادثه در گفتگو با خبرنگار ایلنا در بوشهر گفت: عصر دیروز حوالی ساعت ۱۸ تا ۱۹ حادثه واژگونی یک اتوبوس حامل ۳۲ سرنشین گزارش شد که بعد از انتقال این کارگران به بخش اورژانس بیمارستان، ۲۹ نفر از این کارگران بعد از انجام معاینات اولیه پزشکی مرخص شدند.

رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان اظهار داشت: وضعیت جسمی همه کارگران خوب بود وفقط برای اطمینان بیشتر از وضعیت سه نفر از کارگران، ناچار شدیم آنان را به بیمارستان خلیج فارس بوشهر اعزام کنیم.

راستگو درباره شرایط سه کارگری که وخیم گزارش شده بود گفت: وضعیت این سه کارگر مصدوم شده طوری بود که نیاز به متخصص داشتند.

در همین رابطه، «سید علیرضا افرندی» مدیر بیمارستان امام خمینی کنگان نیز در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: حدود ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه شب گذشته(سه‌شنبه ۹ اردیبهشت) طی تماس تلفنی از واژگونی اتوبوس کارگران مربوط به شرکت گلریز مطلع شدم و پس از هماهنگی های لازم از تمام تیم های اورژانس حاضر در منطقه کمک گرفته شد تا مصدومان احتمالی به بیمارستان منتقل شوند.

رئیس بیمارستان امام خمینی کنگان در ادامه افزود: تعداد ۳۲ نفر از کارگران این شرکت که در حادثه مصدوم شده بودند توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند و دو نفر از این افراد به صورت سرپایی مداوا شدند و از بیمارستان مرخص شدند. سه نفر دیگر نیز که از وضعیت سلامتی مطلوبی برخودار نبودند به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر منتقل شدند.

افرندی تاکید کرد: وضعیت این سه بیمار وخیم نبود بلکه نگرانی هایی از کمبود امکانات در بیمارستان امام خمینی کنگان دلیل اعزام آنها به بوشهر بوده است.

آقای گلریز رئیس شرکت پیمانکاری گلریز نیز که کارگران مصدوم شده تحت مسئولیت این شرکت مشغول به کار بوده‌اند نیز درباره حادثه شب گذشته گفت: تعداد ۳۲ نفر از کارگران این شرکت که در حال بازگشت از کارگاه به خوابگا بودند دچار حادثه تصادف شدند که مجروحین به بیمارستان منتقل شدند. وی گفت: این اتوبوس دارای کارت معاینه فنی و سلامت و بیمه بوده و مدل بنز ۱۳۷۲ بوده است که از نظر فنی مورد تایید است.

کارفرمای کارگران مصدوم شده از علت وقوع این حادثه اظهار بی‌اطلاعی کرد.

اتوبوس امام خمینی بیمارستان پارس جنوبی تصادف خلیج فارس سلامت معاینه فنی کارگران کنگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر