کد خبر: 170645 A

سالاری:

جلب اعتماد عمومی توسط جوانان محقق می شود و جوانان هستند که باید همه ظرفیت های جامعه را به فعالیت وا دارند و با توان و برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده اقتصادی پویا ایجاد کنند.

استاندار بوشهر گفت: جوانان نسبت به امور، مسائل، مشکلات و مطالبات جامعه حساس باشند. استاندار بوشهر گفت: جوانان نسبت به امور، مسائل، مشکلات و مطالبات جامعه حساس باشند. استاندار بوشهر گفت: جوانان نسبت به امور، مسائل، مشکلات و مطالبات جامعه حساس باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، دکترمصطفی سالاری در جمع جوانان بوشهری افزود: جوانان با فعال کردن سازمان های مردم نهاد، رفع موانع فعالیت این سازمان ها به کمک دولت و تاسیس سازمان های جدید در حوزه های مختلف تخصصی در اداره امور جامعه نقش پررنگ تری داشته باشند.

وی تصریح کرد: جلب اعتماد عمومی توسط جوانان محقق می شود و جوانان هستند که باید همه ظرفیت های جامعه را به فعالیت وا دارند و با توان و برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده اقتصادی پویا ایجاد کنند.

سالاری با تاکید بر حضور هرچه بیشتر جوانان توانمند در عرصه های مدیریتی اظهار کرد: اگر جوانان به عملکرد دولت بی تفاوت باشند و خود را جدا از بدنه دولت بدانند در سراشیبی سقوط قرار خواهیم گرفت.

استاندار بوشهر با اشاره به مشکلات جوانان گفت: مسکن یکی از مشکلات مهم جوانان است و دولت هنوز با پروژه مسکن مهر دست به گریبان است و در صدد رفع مشکلات زیرساختی در این زمینه است که در صورت مرتفع شدن ازدواج جوانان نیز تسهیل می شود.

وی اضافه کرد: در زمینه ایجاد عادلانه فرصت های شغلی باید به سمتی برویم که از جوانان مبتکر و خلاق به شکل مطلوب و موثری حمایت شود و برای پیگیری ایده های این جوانان برنامه های جدی داریم.

سالاری بیان کرد: همه حوزه ها نیازمند برنامه ریزی جدی است و تمام تاکیدات بر حوزه نفت و گاز نباشد و نباید سایر ظرفیت ها را نادیده بگیریم.

وی افزود: دولت به فرهنگ نگاه ابزاری ندارد و خود را مکلف به حمایت از فرهنگ و و هنر و هنرمندان می داند و همه فعالیت های فرهنگی در چارچوب قانون مورد حمایت جدی قرار می گیرد و این حمایت ها آشکار، قاطع و قطعی خواهد بود.

استاندار بوشهر گفت: برگزاری جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی موجب نشاط و پویایی فضای استان می شود و از این دست برنامه های موثر استقبال می کنیم.

سالاری با تاکید بر فعالیت اجتماعی سازمان های مردم نهاد اضافه کرد: سیاسی نشدن سازمان های مردم نهاد الزام قانونی است و به این امر پایبند هستیم و مراقب باشیم سازمان های تازه تاسیس به سمت فعالیت های سیاسی نروند.

وی اظهار کرد: در فضای دانشگاه ها مشکل اساسی نداریم و دانشجویان با اطمینان خاطر فعالیت های خود را پیگیری کنند.

ازدواج جامعه دولت فعالیت های فرهنگی قانون کارشناسی مسکن مسکن مهر مشکلات نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر