کد خبر: 177739 A

نادری در کیمته برنامه ریزی شهرستان:

البته با این اعتبارات نمی تواند تمام مشکلات شهرستان را پوشش داد و باید بر روی پرداخت مطالبات و انجام پروژه های نمیه تمام تاکد کنیم و آغاز پروزه ای جدید فقط باید در محل های ضرور باشد.

سهم شهرستان جم از اعتبارات استانی مجموعا ۲۴ ملیارد تومان و اعتبارات تبصره ۲۲ شش ملیارد تومان می باشد که اعتبارت ملی نیز می تواند مبلغ قابل توجه را به این میزان اضافه کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا عبدالله نادری فرماندار جم در اولین جلسه کمیته برنامه برنامه ریزی شهرستان جم در دولت تدبیر وامید گفت: نگاه دولت دکتر روحانی نگاه اعتدالی در همه امور است و این دولت با حرکت بر مبنای عقلانیت و تدبیر توانسته است در جهت رفع تورم وایجاد ثبات اقتصادی گام های مهمی بردارد.

فرماندار جم در ادامه افزود توزیع اعتبارات تملک دارای سال جاری سهم قابل توجه برای شهرستان در نظر گرفته شده است البته با این اعتبارات نمی تواند تمام مشکلات شهرستان را پوشش داد و باید بر روی پرداخت مطالبات و انجام پروژه های نمیه تمام تاکد کنیم و آغاز پروژه ای جدید فقط باید در محل های ضرور باشد.

نادری در ادامه خاطر نشان شد سهم شهرستان از اعتبارات استانی مجموعا ۲۴ ملیارد تومان و اعتبارات تبصره ۲۲ شش ملیارد تومان می باشد که اعتبارت ملی نیز می تواند مبلغ قابل توجه را به این میزان اضافه کند. در سال گذشته ۳۴ درصد اعتبارات شهرستان تخصیص داده شده است اما انتظار می رود در سال جاری با جذب حداکثر اعتبارات مصوب روند توسعه شهرستان هموار تر شود.

نادری در پایان تاکید کرد با تخصیص اعتبارات در نظر گرفته شده باید طرح ها دارای پیشرفت بالای ۷۰ درصد در هفته دولت و دهه فجر به بهره برداری برسند.

قابل ذکر است در ادامه این جلسه فهیمی دبیر کمیته برنامه ریزی شرح اعتبارات استانی شهرستان را قرائت نمود و اعضائ به بحثو تبادل نظر پیرامون آن پرداختند

پوشش تورم دولت دهه فجر فرماندار مشکلات شهرستان جذب اعتبارات نادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر