کد خبر: 186849 A

بر اساس آمار و ارقام موجود بیش از ۷۱ هزار نفر در شهرستان‌های مختلف استان زیر پوشش این نهاد هستند و خدمات مستمر را دریافت می‌کنند.

بر اساس آمار و ارقام موجود بیش از ۷۱ هزار نفر در شهرستان‌های مختلف استان زیر پوشش این نهاد هستند و خدمات مستمر را دریافت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، فرید محبی در دیدار با مددجویان دشتستان اظهار داشت: امسال به نام سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده که همه باید در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اجرای کامل شعار سال اهتمام ورزند. در اسلام سفارش بسیار زیادی برای کمک به همنوعان شده و همه ما موظف هستیم با تمام وجود و با حداکثر توان از افراد فقیر و ضعیف و یتیم حمایت کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: امام حسن(ع) همواره در انفاق و کمک به فقرا و مستضعفان پیشتاز بوده و همه ما به عنوان مسلمان و شیعه باید از ایشان الگوبرداری کنیم و به یاری ایتام و مستمندان بشتابیم. طرح‌های ارزشمندی در راستای حمایت از ایتام در ۱۰ شهرستان استان بوشهر اجرایی شده و امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان این مهم تداوم یابد.

محبی از حمایت مستمر کمیته امداد استان بوشهر از ۷۱ هزار مددجو خبر داد و گفت: بر اساس آمار و ارقام موجود بیش از ۷۱ هزار نفر در شهرستان‌های مختلف استان زیرپوشش این نهاد هستند و خدمات مستمر را دریافت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اضافه کرد: اجرای طرح اکرام ایتام یکی از برنامه‌های بسیار مهم کمیته امداد است که حامیان بسیار زیادی در سال‌های اخیر جذب کمیته امداد شده‌اند و خدمات خود را به ایتام ارائه می‌دهند. برای افزایش سطح کیفی خدمات به جامعه هدف از همه توان و ظرفیت موجود بهره می‌بریم و امیدواریم به نتایج خوبی برسیم.

آمار و ارقام استان بوشهر اقتصاد پوشش جامعه رهبر معظم انقلاب شیعه فقیر کمیته امداد مسلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر