کد خبر: 225592 A

براساس سهمیه و نوبت بندی اعلام شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایشگاه بزرگ کتاب این استان، سوم تا نهم ماه دی امسال با حضور ۳۵۰ ناشر بر‌تر برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: براساس سهمیه و نوبت بندی اعلام شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایشگاه بزرگ کتاب این استان، سوم تا نهم ماه دی امسال، با حضور ۳۵۰ ناشر بر‌تر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمیده ماحوزی در نشست برنامه ریزی برگزاری نمایشگاه کتاب بوشهر افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب یکی از سیاست‌های جدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف دسترسی آسان علاقه مندان به تازه‌های انتشاراتی است که این مهم در قالب برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب در بوشهر اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: برنامه ریزی، انسجام در کار و تلاش مستمر برای برپایی هرچه بهتر این رویداد فرهنگی دراستان بوشهر یک ضرورت است که همکاری و تعامل سایر دستگاه‌ها، این اداره کل را در حصول به نتایج بهتر یاری خواهد کرد.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: کتاب باید وارد زندگی مردم شود تا آن‌ها منفعت آن را احساس کنند.

به نوشتهٔ ایرنا، ماحوزی افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده نهمین نمایشگاه کتاب استانی با حضور ۳۵۰ ناشر در ۱۴۰ غرفه با تخفیف۳۰درصد در دهه نخست دی سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین المللی بوشهر برگزار می‌شود.

وی گفت: برای برگزاری کمی و کیفی نمایشگاه کتاب کمیته‌های مختلفی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تشکیل شده است.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری و تعامل ناشر تازه بوشهر نشر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر