کد خبر: 225607 A

شهردار عسلویه در دیدار با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس؛

شهردار شهرستان عسلویه ‏ در نشست با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، فضای تعامل بین مسئولان محلی و مدیران صنعت نفت در منطقه را مثبت و رو به جلو خواند.

شهردار شهرستان عسلویه ‏ در نشست با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، فضای تعامل بین مسئولان محلی و مدیران صنعت نفت در منطقه را مثبت و رو به جلو خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهردار و اعضای شورای شهر شهرستان عسلویه در نشست با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اقدامات این سازمان در راستای توجه به مسائل و رفع مشکلات شهرستان عسلویه از زمان تصدی مسئولیت توسط مهندس یوسفی را ستودنی ارزیابی و بر ادامه این روند رو به پیشرفت تاکید شد.

مهندس یوسفی نیز در این نشست که در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد با اشاره به فضای مثبت و همگون صنعت نفت با مسئولان شهرستان عسلویه ابراز امیدواری کرد که این فضای تعامل باعثایجاد نفش مشترک برای تمامی ساکنین منطقه شود.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به طرح پالایشی سیراف و طرح‌های صنایع پایین دستی در منطقه ویژه پارس، اظهار امیدواری کرد: با تکمیل این پروژه‌ها ضمن ایجاد ارزش افزوده برای کشور، شرایط مساعد در جهت اشتغال نیروهای بومی در سطح منطقه نیز فراهم شود.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ادامه داد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته پروژه‌هایی را در منطقه در دست بررسی داریم که در صورت اجرایی شدن در طول تاریخ فعالیت صنعت نفت در استان بوشهر ماندگار خواهد شد.

علی ماندگار شهردار شهرستان عسلویه نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از مهندس یوسفی به دلیل ایجاد فضای تعامل در منطقه عنوان داشت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و تصدی آقای زنگه بر وزارت نفت شاهد تحول اساسی در سطح منطقه بوده‌ایم که امیدواریم این روند مطلوب در آینده نیز ادامه یابد.

استان بوشهر اشتغال انرژی دولت شورای شهر صنعت نفت مشکلات وزارت نفت منطقه عسلویه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر