کد خبر: 226057 A

زرین‌فرخبرداد:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: در همایش توسعه دانایی محور با موضوع خلیج فارس دریای فرصت‌ها کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف دریای خلیج فارس برگزار می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: در همایش توسعه دانایی محور با موضوع خلیج فارس دریای فرصت‌ها کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف دریای خلیج فارس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، سعید زرین‌فر در نشست بررسی برگزاری چهارمین همایش توسعه دانایی محور با موضوع خلیج فارس دریای فرصت‌ها با بیان اینکه استان بوشهر زیر ساخت توسعه همه جانبه دارد گفت: استان بوشهر دارای نیروهای توانمندی در این حوزه است که با توسعه این زیرساخت امکان استفاده از فرصت دریا برای توسعه فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه همایش توسعه دانایی محور با موضوع خلیج فارس دریای فرصت‌ها زمینه‌ای مهم برای زیرساخت‌های توسعه‌ای استان در این محور فراهم می‌کند تصریح کرد: توسعه دانایی محور دریا، بنادر، تجارت و حمل و نقل دریایی، صنایع دریایی و فراساحل، شیلات و صنایع غذایی دریایی، گردشگری ساحلی و دریایی، زیست فنآوری دریا، محیط زیست دریایی و منابع آب، انرژی‌های تجدید پذیر دریایی از جمله محورهای اصلی این همایش است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با بیان اینکه کمیته‌های تخصصی در این همایش برگزار می‌شود افزود: ۴۵ زیر محور در همایش یاد شده برگزار می‌شود که درکمیته‌های تخصصی بررسی می‌شود.

زرین‌فر با تاکید بر پررنگ‌تر برگزار شدن کمیته‌های تخصصی افزود: در کمیته‌های تخصصی مشکلات و آسیب‌های مختلف حوزه‌های گوناگون برای رفع چالش‌ها بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتلای نام خلیج فارس به عنوان هویت ملی ایرانیان است خاطر نشان کرد: شناسایی و معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های بهره‌مندی از خلیج فارس و دریا مبتنی بر توسعه دانایی محور استان بوشهر در میان مجامع ملی و بین المللی نیز از آثار کلان همایش است.

استان بوشهر انرژی تجارت حمل و نقل خلیج فارس صنایع غذایی گردشگری محیط زیست مشکلات توسعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر