کد خبر: 226067 A

استاندار بوشهر خبر داد:

استاندار بوشهر گفت: برای ارائه خدمات مطلوب و بهینه درمانی به مردم و در راستای طرح تحول نظام سلامت دهکده سلامت در استان بوشهر ایجاد می‌شود.

استاندار بوشهر گفت: برای ارائه خدمات مطلوب و بهینه درمانی به مردم و در راستای طرح تحول نظام سلامت دهکده سلامت در استان بوشهر ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، مصطفی سالاری در نشست با مسئولان و سرمایه‌گذاران با بیان اینکه استان بوشهر دارای فرصت‌های گوناگونی در بخش‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری است گفت: سواحل زیبای خلیج فارس در استان بوشهر فرصت‌های مناسبی را برای سرمایه‌گذاری در استان فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه خدمات و تسهیلات لازم به سرمایه گذاران در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌شود افزود: سرمایه‌گذارانی که قصد فعالیت اقتصادی، خدماتی و عام‌المنفعه دارند ضمن اینکه امکانات لازم زیرساختی در اختیار آنان قرار می‌گیرد، از آنان در حوزه‌ها و بخش‌های گوناگون حمایت و پشتیبانی می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه واگذاری زمین برای امور سرمایه‌گذاری اجاره به شرط تملیک است ادامه داد: سرمایه‌گذارانی که اعلام آمادگی در امور مختلف می‌کنند ابتدا اراضی مورد نظر به صورت اجاره‌ای در اختیارآنان قرار می‌گیرد و سپس پس از بهره‌برداری آن اراضی تملیک آنها می‌شود.

سالاری با اشاره به اینکه ورودی شهر بوشهر چشم‌انداز زیبای برای ساخت هتل دارد خاطرنشان کرد: اولویت در مرکز استان بوشهر هتل، بیمارستان و سپس دیگر طرح‌های مورد نظر است.

وی با بیان اینکه پارک تفریحی در ساحل بوشهر ایجاد می‌شود افزود: ۴۰ هکتار زمین برای ایجاد پارک تفریحی اختصاص یافته است که در فاز نخست ۱۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری می‌شود.

استاندار بوشهر از ساخت دهکده سلامت در مرکز استان خبرداد و گفت: برای استقرار مراکز درمانی دولتی و بخش خصوصی در یک مکان مشخص، دهکده سلامت در مرکز استان بوشهر ایجاد می‌شود.

استان بوشهر بخش خصوصی بیمارستان خلیج فارس زمین سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری سلامت مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر