کد خبر: 226070 A

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر:

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر گفت: اراضی ساحل بوشهر امکانات لازم و زیرساختی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف دارد که اکنون ۴۰ هکتار از این اراضی برای ساخت بوستان تفریحی اختصاص یافته است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر گفت: اراضی ساحل بوشهر امکانات لازم و زیرساختی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف دارد که اکنون ۴۰ هکتار از این اراضی برای ساخت بوستان تفریحی اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، رضا عوض‌پور در نشست با مسئولان استان بوشهر و سرمایه گذاران با بیان اینکه شهر بوشهر دارای زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های گوناگون دارد گفت: شهر ساحلی بوشهر از ظرفیت‌های مهمی برخوردار است که اکنون روند روبه‌رشد و پرشتاب دارد.

وی با بیان اینکه خدمات درحوزه‌های گوناگون در مرکز استان بوشهر افزایش می‌یابد افزود: توسعه متوازن یکی از اصول زیربنایی برای پیشرفت است چراکه متوازن وهمسو نبودن توسعه، زمینه پیشرفت و ارئه خدمات را با کندی مواجه می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر با بیان اینکه مرکز استان بوشهر باید در بخش‌های مختلف دارای مزیت‌هایی باشد ادامه داد: اکنون طرح‌های مختلفی در حوزه درمان، هتل، امور تفریحی و رفاهی و مهم‌تر از همه زیباسازی چهر شهر در دست اجرا است که این مهم سبب متحول کردن شهر بوشهر می‌کند.

عوض‌پور با بیان اینکه ورودی شهر بوشهر دارای چشم‌انداز زیبای خلیج فارس است بیان کرد: برای بهره‌مندی مردم از موهبت دریا بزودی پارک و بوستان ۴۰ هکتاری در این ساحل ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۱۵۰ میلیارد ریال در ساخت فاز نخست این بوستان سرمایه گذاری می‌شود ادامه داد: بوستان تفریحی و خانوادگی بوشهر می‌تواند زمینه جذب گردشگران و توریسم به مرکز استان را فراهم کند چراکه در این بوستان تمامی زیرساخت‌های رفاهی و تفریحی طراحی شده است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اراضی ساحلی ورودی شهر بوشهر امکانات مهمی را برای سرمایه گذاری فراهم کرده است گفت: ساخت هتل، بیمارستان، بوستان‌های تفریحی و مراکز اقامتی توریستی برای سرمایه‌گذاری اماده است که از سرمایه‌گذاران در این حوزه‌ها حمایت و پشتیبانی لازم به عمل می‌اید.

عوض‌پور با قدردانی از توجه سرمایه‌گذار ایرانی در انتخاب بوشهر برای امور سرمایه‌گذاری افزود: ساخت هتل در مرکز استان بوشهر در اولویت است که زمین و امکانات لازم در اسرع وقت واگذار می‌شود.

استان بوشهر بیمارستان خلیج فارس درمان رشد زمین سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر