کد خبر: 226076 A

استاندار بوشهر:

استاندار بوشهر گفت: رزمایش الی بیت المقدس نمایش وحدت مردم و پیام محکمی برای به رخ کشیدن این وحدت خلل ناپذیر آحاد مختلف جامعه است.

استاندار بوشهر گفت: رزمایش الی بیت المقدس نمایش وحدت مردم و پیام محکمی برای به رخ کشیدن این وحدت خلل ناپذیر آحاد مختلف جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، مصطفی سالاری در نشست با فرماندهان بسیج با گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیج تاثیر خود را در طول ۳۵ سال انقلاب اسلامی بخوبی نشان داده است و تعمیم این فرهنگ بزرگ همت ملی را می طلبد.

وی اظهار کرد: بسیج یک مقوله فراگیر و مردمی است و مختص به نهاد و بخش خاصی نیست و مردم در تمام طول این سال ها حضوری پرشور و آگاهانه و مشتاقانه زیر چتر بسیج داشته اند.

سالاری با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت المقدس به مناسبت هفته بسیج گفت: همه دستگاه های اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر این رزمایش در تمام بخش ها و مناطق استان همت و همکاری کنند و هماهنگی های لازم انجام شود تا این رزمایش با کمترین مشکل برگزار شود.

وی اضافه کرد: دستگاه هایی که ارائه کننده خدمات عمومی هستند هر جا لازم است برای ارائه این خدمات به برگزارکنندگان و شرکت کنندگان رزمایش در مناطق پیش بینی شده همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار بوشهر با تاکید بر تسهیل حمل و نقل و ایاب و ذهاب شرکت کنندگان در رزمایش گفت: برای برگزاری این رزمایش برنامه ریزی مدونی انجام شود تا شاهد حضور هرچه باشکوه تر شرکت کنندگان در این رزمایش باشیم.

سالاری با اشاره به اعزام زائران به عتبات عالیات در ایام اربعین اظهار کرد: آمادگی همکاری های لازم و در حد مقدورات با استان خوزستان برای تامین امنیت و رفاه زائران در این ایام را داریم.

استان خوزستان انقلاب اسلامی بسیج تامین امنیت جامعه حمل و نقل همه دستگاه های اجرایی وحدت رزمایش المقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر