کد خبر: 226080 A

دبیر چهارمین همایش توسعه دانایی محور استان بوشهر گفت: در چهارمین همایش توسعه دانایی محور استان بوشهر نمایشگاههای تخصصی در حوزه دریا برگزار می‌شود.

دبیر چهارمین همایش توسعه دانایی محور استان بوشهر گفت: در چهارمین همایش توسعه دانایی محور استان بوشهر نمایشگاههای تخصصی در حوزه دریا برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، پرویز حاجیانی در نشست با مسوولان برگزار کننده چهارمین همایش توسعه دانایی محور با موضوع خلیج فارس دریای فرصت ها افزود: این نمایشگاههای تخصصی شامل دستاوردهای دریایی، پژوهش و فنآوری دریایی، کتاب مرتبط با دریای خلیج فارس و ایده های سرمایه گذاری در حوزه دریا برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: استان بوشهر با داشتن بیشترین مرز دریایی با خلیج فارس فرصت مهمی برای توسعه در این حوزه در ابعاد گوناگون دارد که در این همایش به صورت تخصصی به آن پرداخته می‌شود.

دبیرچهارمین همایش توسعه دانایی محور استان بوشهراظهار کرد: در چهارمین همایش توسعه دانایی محور استان بوشهر هشت محور تخصصی با چهار سخنران مهم کشوری بررسی می شود واز ۳۰۰ مقاله ارسالی به دبیرخانه ۱۵ تا ۲۰ مقاله در همایش ارایه می‌شود.

حاجیانی برگزاری میزگردهای تخصصی در حوزه های شیلات و آبزیان، گردشگری دریایی، فناوری نو دریایی، محیط زیست دریایی و بنادر و تجارت دریایی برگزار می‌شود.

وی گفت: چهارمین همایش توسعه دانایی محور با موضوع خلیج فارس دریای فرصت‌ها، استان بوشهررا در این حوزه به کشور و دنیا معرفی می‌کند که می‌تواند در جذب سرمایه‌گذار از اقصی نقاط جهان تاثیرگذار باشد.

استان بوشهر تجارت جهان خلیج فارس سرمایه سرمایه گذاری فناوری گردشگری محیط زیست حوزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر