کد خبر: 226395 A

این نمایشگاه با حضور بسیاری از شرکت‌های دولتی و بخش خصوصی از یکم تا چهارم آذر امسال در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر برگزار می‌شود.

با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، استاندار بوشهر، نمایندگان مردم دشتی، تنگستان، گناوه، بوشهر و دیلم در مجلس شورای اسلامی و معاون امور مهندسی شرکت ملی نفت ایران، امروز ۱ آذرماه ششمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر به طور رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ششمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور مهدی یوسفی، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، آیت الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، معاون امور مهندسی شرکت ملی نفت ایران و نمایندگان مردم دشتی، تنگستان، گناوه، بوشهر و دیلم در مجلس شورای اسلامی از امروز اول آذرماه شروع به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور بسیاری از شرکت‌های دولتی و بخش خصوصی از یکم تا چهارم آذر امسال در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی بوشهر برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع در سالن اصلی نمایشگاه‌های بین المللی بوشهر برگزار می‌شود و از ساعت ۹ الی ۱۴ پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

اخبار تکمیلی ششمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر از همین پایگاه خبری به اطلاع خواهد رسید.

استان بوشهر بخش خصوصی پالایش پتروشیمی شرکت ملی نفت ایران گاز مجلس شورای اسلامی معاون نفت نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر