کد خبر: 229628 A

در آیینی با حضور شماری از اصحاب رسانه استان بوشهر و با برگزاری مجمع انتخاباتی عصر روز دوشنبه اعضای هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات این استان شناخته شدند.

در آیینی با حضور شماری از اصحاب رسانه استان بوشهر و با برگزاری مجمع انتخاباتی عصر روز دوشنبه اعضای هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات این استان شناخته شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، شامگاه دوشنبه، از میان ۱۶ نامزد انتخابات هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان بوشهر، هفت عضو هیات مدیره و دو بازرس این خانه مشخص شدند.

در میان مدیران مسوول نشریات محلی عبدالرسول میگلی نژاد از هفته نامه صدای بوشهر با ۵۱رای و اکبر صابری از هفته نامه اتحاد جنوب با ۳۱ رای بعنوان نمایندگان مدیران مسوول دراین تشکل صنفی انتخاب شدند.

برای عضویت سه نفر از خبرنگاران و روزنامه نگاران نیز علی هوشمند با ۴۶ رای، صدیقه جمالی با ۳۱ رای و حسین حشمتی با ۲۲ رای انتخاب شدند.

در میان سرپرستان خبرگزاری ها نیز ایمان ندومی سرپرست خبرگزاری فارس با ۳۵ رای به عضویت هیات مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر درآمد.

از نامزدهای نمایندگان و سرپرستان روزنامه های سراسری نیز شمسی فیصلی از روزنامه وطن امروز با ۳۰ رای به عنوان عضو هیات مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر انتخاب شد.

همچنین الهام موسوی با ۴۰ رای و عبدالحسین قاسمی نیز با ۳۰ رای به عنوان بازرسان خانه مطبوعات استان بوشهر انتخاب شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز در این آیین گفت: این انتخابات در ماه عزای حسینی برگزار شده است برهمین اساس شایسته است اصحاب رسانه و اعضای خانه مطبوعات با تاسی از سرور و سالار شهیدان برای ترویج فرهنگ ارزشی در جامعه اطلاع رسانی کنند.

دکتر حمیده ماحوزی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در کنار اصحاب رسانه حمایت های قانونی را برای فعالان این بخش انجام خواهد داد.

وی یادآوشد: خانه مطبوعات بستری است که می تواند با حضور اصحاب رسانه مطالبات و مسایل صنفی این قشر را پیگیری کند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اصحاب رسانه انتخابات ترویج فرهنگ جامعه درآمد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مطبوعات مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر