کد خبر: 243740 A

گزارش اختصاصی ایلنا:

قطعی اینترنت و تلفن‌های همراه در دشتستان برای ساعتها مردم این شهرستان را به دردسر انداخت.

قطعی اینترنت و تلفن‌های همراه در دشتستان برای ساعتها مردم این شهرستان را به دردسر انداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قطعی خطوط تلفن همراه در برازجان از صبح یک شنبه و با قطعی خطوط ایرانسل آغاز شد و ساعت ۱۳ به قطعی خطور همراه اول و اینترنت وصل شد تا شهروندان این منطقه برای حدود ۱۲ ساعت از دسترسی به خطوط همراه و اینترنت محروم باشند.

تماس با شرکت مخابرات نیز تنها یک پاسخ در پی داشت: «قطعی ایجاد شده به دلیل مشکلات زیرساختی است».

بر اساس گزارش خبرنگار ما، در روزگاری که همه امور می‌رود تا بر اساس اینترنت پایه‌ریزی شود، قطعی این فناوری می‌تواند ارتباط انسان با دنیا را قطع کند ولی این نخستین بار نیست که قطعی‌های چند ساعته خطوط اینترنت و تلفن‌های همراه در دشتستان رخ داده و مشکلاتی را ایجاد می‌کند که در کنار کندی اینترنت، اعتراض بیش از پیش شهروندان را باعثشده است.

یکی از جوانان برازجانی در این باره گفت: این قطعی برای ما بسیار مشکل ساز شده است زیرا پدرمان در شیراز نوبت دکتر داشت و با اتوبوس راهی مقصد شد غافل از این که نوبت ایشان به علت نبودن دکتر لغو شده است.

سیامک ادامه داد: البته درمانگاه مورد نظر این موضوع را ظهر امروز با پیامک اطلاع داده بود که بخاطر قطعی خطوط به ما نرسید و پدر و مادر پیر ما با وجود بیماری فقط بخاطر نرسیدن یک پیامک مجبور شدند به شیراز بروند.

به گزارش ایلنا، این تنها نمونه‌ای از مشکلات ایجاد شده به علت قطعی خطوط تلفن همراه و اینترنت در برازجان است ولی این موضوع، اختلالات بسیاری را در ادارات، بانکها و سایر امور مهم و الکترونیکی برای عموم مردم ایجاد کرده به نحوی که می‌توان گفت در حالی که همه امر و اجرایی و اداری مردم به سمت الکترونیکی شدن پیش می‌رود، زندگی مردم را برای ساعتها مختل می‌کند و چه بسا لطمات جبران ناپذیری نیز ایجاد کند که بررسی اساسی برای رفع ریشه‌ای آن ضروری به نظر می‌رسد.

اتوبوس اینترنت پدر و مادر پیامک تلفن های همراه تلفن همراه شرکت مخابرات فناوری مشکلات قطعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر