کد خبر: 246307 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: باز پس گیری اراضی راکد واگذارشده به متقاضیان طرحهای صنعتی در شهرکها‌ و نواحی صنعتی این استان دراولویت این شرکت قرار دارد و به تازگی چهار هکتار از این اراضی پس گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: باز پس گیری اراضی راکد واگذارشده به متقاضیان طرحهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در اولویت این شرکت قرار دارد و به تازگی چهار هکتار از این اراضی پس گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، مهدی صفوی دوشنبه شب در جلسه هیات حل اختلاف و داوری تعیین تکلیف قراردادهای راکد صنعتی استان بوشهر اظهار کرد: ۱۱ قرارداد راکد مربوط به شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان با حضور مجریان قرارداد و نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران داوری شد.

وی اضافه کرد: در این باره، شش قرارداد به میزان چهار هکتار از اراضی آزاد سازی و به چهار قرارداد به میزان دو هکتار مهلت داده شد.

صفوی یادآورشد: در سال گذشته نیز با تشکیل دو جلسه هیات داوری ۴۴ هزار متر مربع از اراضی راکد شهرک‌های صنعتی استان بوشهر برای واگذاری به متقاضیان جدید سرمایه‌گذاری فسخ قطعی شده است.

وی بیان کرد: همچنین به صاحبان ۹۷ هزار و۲۰۰ متر مربع از اراضی مهلت داده شد تا نسبت به خروج اراضی خود از وضع رکود اقدام کنند و در این جلسه ۴۲۰ میلیون ریال از مطالبات شرکت شهرک‌های صنعتی نیز وصول شد.

صفوی گفت: متقاضیانی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر زمین دریافت کرده و تاکنون هیچ اقدامی روی زمین خود انجام نداده‌اند، پس از گذشت تاریخ تعهد ساخت، دریافت چند مرحله اخطار و اعطای مهلت درصورتی که در زمان تعیین شده اقدامی در زمینه ساخت و ساز انجام ندهند قرارداد فسخ زمین باز پس گیری و برای واگذاری به سایر متقاضیان اقدام خواهد شد.

استان بوشهر ایران زمین ساخت و ساز سرمایه گذاری صنایع کوچک شرکت صنعتی شهرک اراضی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر