کد خبر: 246593 A

مدیرعامل پارس جنوبی:

مدیرعامل پارس جنوبی گفت: محصولات پارس جنوبی به ۲۲ کشور جهان صادر شد.

مدیرعامل پارس جنوبی گفت: محصولات پارس جنوبی به ۲۲ کشور جهان صادر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، مهدی یوسفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی است و شاهد اقدامات ارزشمندی در راستای توسعه و پیشرفت در این منطقه هستیم.

وی افزود: توسعه فازهای در دست اجرا از اولویت‌های صنعت نفت و گاز به شمار می‌رود و در یکسال اخیر شاهد اقدامات ارزشمندی در این عرصه هستیم.

مدیرعامل پارس جنوبی با اشاره به صادرات کالا از گمرک پارس جنوبی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر میزان صادرات کالاهای مختلف از پارس جنوبی رشد چشمگیری داشته است.

یوسفی تصریح کرد: محصولات پارس جنوبی به ۲۲ کشور جهان صادر می‌شود و بیش از ۵۰ درصد کالاهای صادراتی پارس جنوبی را میعانات گازی تشکیل می‌دهد.

وی با اشاره به صادرات کالاهای مختلف از پارس جنوبی گفت: در دی ماه امسال بیش از ۹۰۰ هزار تن کالای غیرنفتی شامل محصولات تولیدی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به خارج از کشور صادر شده است.

مدیرعامل پارس جنوبی افزود: در دی ماه امسال در مجموع بیش از ۷۳۴ میلیون دلار کالا از پارس جنوبی به خارج از کشور ارسال شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خاطرنشان کرد: در دی ماه امسال ۸۹۲ هزار تن میعانات گازی از گمرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس صادر شده است.

انرژی پارس جنوبی پتروشیمی توسعه و پیشرفت جهان دلار دی ماه رشد گمرک نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر