کد خبر: 246594 A

مدیرعامل پالایشگاه گاز جم خبر داد:

مدیرعامل پالایشگاه جم از تولید روزانه ۱۱۱ میلیون متر مکعب گاز در این پالایشگاه خبر داد.

مدیرعامل پالایشگاه جم از تولید روزانه ۱۱۱ میلیون متر مکعب گاز در این پالایشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، هادی هاشم‌زاده فرهنگ ظهر امروز در نشست با مسئولان گفت: پالایشگاه جم نقش مهمی در تامین گاز کشور دارد و روز به روز شاهد افزایش حجم و کیفیت محصولات در این مجموعه عظیم پالایشگاهی هستیم.

وی افزود: تولیدات گاز در این پالایشگاه نسبت به ظرفیت اسمی افزایش چشمگیری داشته است و امیدواریم این روند در فصل زمستان نیز ادامه یابد.

مدیرعامل پالایشگاه جم از تولید روزانه ۱۱۱ میلیون متر مکعب گاز در پالایشگاه جم خبر داد و خاطرنشان کرد: این پالایشگاه در هفته گذشته به‌ طور متوسط روزانه ۱۱۱ میلیون متر مکعب گاز تولید کرده است.

وی با اشاره به سایر تولیدات این پالایشگاه تصریح کرد: در این پالایشگاه به طور متوسط روزانه ۱۶۳ تن گاز مایع و ۲۹ هزار بشکه میعانات گازی تولید شده است.

این مسئول ادامه داد: سهم شرکت پالایش گاز فجر جم در سبد تولید گاز کشور ۱۷ درصد بوده که پایداری تولید محصول اصلی و سایر محصولات فرعی در زمستان سال جاری مثال‌زدنی و مایه مباهات است.

وی مقوله مهم پژوهش و نهادینه کردن این امر در شرکت را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: ترویج زنگ پژوهش در پالایشگاه مورد استقبال قرار گرفته و شاهد اقدامات خوبی در این راستا هستیم.

پالایش زمستان گاز میلیون تولید مدیرعامل متر پالایشگاه روزانه مکعب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر