کد خبر: 352498 A

معاون استاندار بوشهر خبر داد:

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر از پذیرش و ارائه 13 مقاله علمی در یک صدمین کنگره رئیسعلی دلواری خبر داد.

به گزارش ایلنا از بوشهر، کنگره شهید رئیسعلی دلواری صبح امروز پنج شنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر درباره این کنگره گفت: بر اساس دستور استاندار بوشهر، ستاد کنگره با 6 کمیته از اسفندماه سال گذشته کار خود را آغاز کرد و استاندار نیز تأکید بر این داشت که این کنگره باشکوه برگزار شود.
 
فتح الله حقیقی ادامه داد: همچنین ستاد کنگره نیز با مسئولیت فرماندار تنگستان در شهرستان مذکور تشکیل و مقرر شد برای نخستین بار دو همایش ویژه رئیسعلی دلواری در استان برگزار شود.
 
حقیقی با بیان اینکه کنگره اول مربوط به تجلیل از مقام شهید رئیسعلی دلواری و هم‌رزمانش بود که 12 شهریورماه امسال با حضور وزیر کشور در شهر دلوار برگزار شد، بیان داشت: همایش و کنگره دوم نیز که امروز برگزار می‌شود کنگره علمی است و برای این منظور سایتی تعریف شد و 13 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.
 
وی اضافه کرد: همچنین به این منظور 3 کتاب نیز نوشته‌ شده که مهم‌ترین آن کتابی است از واسموس آلمانی که به فارسی نیز ترجمه‌ شده است و مربوط به خاطرات واسموس در بوشهر است.
 
حقیقی با اشاره به تهیه تمبر یادبود کنگره رئیسعلی دلواری گفت: همچنین در این کنگره نمایشگاه مبارزات رئیسعلی دلواری و هم‌رزمانش نیز برگزار خواهد شد.
 
معاون استاندار بوشهر با قدردانی از حمایت استاندار و امام‌جمعه بوشهر اظهار داشت: برای برگزاری این دو همایش حوزه معاونت سیاسی امنیتی استانداری بوشهر به‌صورت تمام‌قد در خدمت ستاد کنگره بودند.
استان بوشهر کنگره رئیسعلی دلواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر