کد خبر: 359025 A

فرماندار دشتی خبر داد

ایلنا: فرماندار دشتی با بیان اینکه در سال جاری طرح‌های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان در اولویت است بر ضرورت عملیاتی کردن این طرحها تاکید کرد.

به گزارش ایلنا،  غلامرضا مهرجو  در جمع کارکنان فرمانداری دشتی ضمن تبریک سال جدید از تلاش‌های صورت گرفته در سال گذشته تقدیر کرد و اظهار داشت: با تلاش همه همکاران عزیز در فرمانداری و بخشداری مهمترین رویداد بزرگ سیاسی که همان انتخابات هفتم اسفند ماه بود باشکوه هر چه تمام‌تر برگزار شد.

وی با بیان اینکه انتخابات در سطح شهرستان به بهترین شکل برگزار شد، گفت: این رویداد بزرگ نیز در کشور پرشور برگزار شد و مردم با آرای خود رویکرد و عملکرد دولت را تائید کردند.

مهرجو در خصوص  پروژه‌های عمرانی نیز گفت: در سال گذشته علی‌رغم محدودیت‌ها و منابع اعتباری با مشکلات مواجه بودیم ولی با عنایت دولت و استاندار بوشهر تلاش همه مسئولین استانی و شهرستانی پروژه‌های خوبی در سطح شهرستان افتتاح شد که با بهره‌برداری از آنها تحول خوبی ایجاد شد.

وی تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح شهرستان را یکی از اقدامات ارزنده عنوان کرد و ادامه داد: در دوسال گذشته 148 پروژه نیمه‌تمام در سطح شهرستان تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

مهرجو از احداث 19 زمین چمن مصنوعی و 47 بوستان در شهرها و روستاهای شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این طرح‌ها در قالب پروژه‌های امید اجرا شده است که رضایت‌مندی خوبی ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز پروژه جدید اجرا نمی‌شود و تلاش داریم مابقی پروژه‌های نیمه تمام در سطح شهرستان تکمیل کنیم.

فرماندار شهرستان دشتی راه‌اندازی گمرک لاور ساحلی را یکی دیگر از اقدامات ارزنده در سال گذشته عنوان کرد و یادآور شد: از تلاش‌های استاندار بوشهر، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی که نقش بسزایی در راه‌اندازی گمرک داشتند تقدیر و تشکر می‌شود و امیدواریم این نقطه به عنوان مرکز تجاری بازرگانی شهرستان اشتغال‌زایی خوبی برای جوانان ایجاد کند.

مهرجو با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: این نامگذاری ازطرف معظم له نشان داد که مهمترین مشکل کشور اقتصاد است که باید توجه ویژه‌ای به این امر شود تا مشکلات کشور حل شود ما نیز مسئولیت داریم کمک کنیم اقتصاد مقاومتی که مد نظر رهبر معظم انقلاب است در شهرستان عملیاتی شود و وظیفه همه است در این مسیر حرکت کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا به زودی طرح‌هایی که به لحاظ اشتغال‌زایی و توسعه‌ای در بخش‌های مختلف به ویژه کشاورزی، دریا و معادن برای شهرستان مفید است به استان اعلام می‌شود.

غلامرضا مهرجو فرماندار دشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر