کد خبر: 359058 A

معاون استاندار بوشهر در بازدید از واحدهای تولیدی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر عنوان کرد:

ایلنا: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر از تعدادی واحدهای تولیدی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ زرین فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر به همراه درویشی مدیرکل اقتصادی استانداری، حسینی محمدی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و روشن ضمیر مدیرکل نیروی انسانی و سرپرست روابط عمومی استانداری بوشهر از تعدادی واحدهای تولیدی در منطقه ویژه بوشهر بازدید کردند.

سعید زرین فر در این بازدید با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و شماری از مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی در این منطقه نیز گفت‌وگو کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینه پیگیری مسائل و مشکلات منطقه ویژه گفت: در جلسات مختلف با سرمایه گذاران مستقر در منطقه ویژه مشکلات آنان را شنیده ایم و برخی از مسایلی را که در حیطه کاری منطقه ویژه بود را با جدیت پیگیری کردیم.

عبداله آورا خاطر نشان کرد: خوشبختانه ثبات اقتصادی و تسهیلات ایجاد شده پس از اجرایی شدن برجام در حال ایجاد رونق دوباره در واحدهای تولیدی است و برای اولین بار طی 10 سال گذشته، تعدادی از واحدهای تولیدی با سفارش خرید بالایی در ابتدای سال مواجه هستند و به یاری خداوند متعال از اردیبهشت ماه سال جاری به طور متوسط هر دو ماه شاهد افتتاح یک واحد جدید خواهیم بود.

وی با اشاره به همکاریهای نزدیک شرکت گاز استان با واحدهای تولیدی، این همکاری را ستودنی و مثال زدنی دانست و از همکاری مطلوب اداره آب و برق استان نیز تشکر کرد.

وی همچنین ضمن اعلام عدم تأمین برق فرا دست منطقه از سوی شرکت برق منطقه ای فارس، به آن شرکت جهت تأمین برق مورد نیاز تا پایان خرداد 95 اشاره کرد و خواستار همکاری مسئولین برای تأمین برق مورد نظر شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر نیز با اشاره به اینکه در حال حاضر مهمترین اولویت ما حمایت از تولید داخلی است اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در منطقه ویژه قابل تقدیر است، گرچه کمبودهایی وجود دارد اما امیدواریم با همکاری و تعامل کلیه دستگاههای ذیربط این مهم به شکل مطلوبی رقم بخورد و قطعاً این کمبودها را مجموعه منطقه ویژه به تنهایی نمی تواند مرتفع سازد و مدیریت ارشد استان آمادگی دارد در جهت رفع موانع و تسهیل شرایط برای سرمایه گذاران همکاری کامل نماید.

زرین فر افزود: امروز با توجه به بررسی و بازدید برخی از واحدهای تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، امیدواری دوباره ای برایم ایجاد شد و قطعاً با تلاش و جدیت بیشر خواهیم توانست برای بار دیگر آن طراوت و شادابی را در منطقه احساس کنیم.

گفتنی است معاون استاندار بوشهر به اتفاق هیأت همراه از واحد تولیدی در حال ساخت شیمی گستر لیان (تولید کننده متوکسید سدیم مورد استفاده در صنایع داروسازی، نساجی، دندانپزشکی و سوختهای بیودیزل) و واحد تولیدی نفت جی (تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین، گازوییل، روغن ها و نفتالین) بازدید کرد و با مسائل و مشکلات این واحدها آشنا شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر سعید زرین فر منطقه ویژه اقتصادی بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر