کد خبر: 112332 A

در ویتنام:

چکیده: «۲۱ نفر کشته و ۹۸ تن دیگر زخمی شده‌اند. بیشتر زخمی شدگان دچار سوختگی شده‌اند. / نفجار در کارخانه تولید وسایل آتش بازی همچنین سبب تخلیه حدود دو هزار نفر شد که در نزدیکی این مجتمع زندگی می‌کردند.»

ارتش ویتنام اعلام کرد شمار تلفات انفجار در کارخانه تولید وسایل آتش بازی در یک مجتمع نظامی در این کشور، به ۲۱ نفر افزایش یافت.

به گزارش دریافتی ایلنا، یک مقام ارتش ویتنام روز شنبه اعلام کرد شمار تلفات وقوع انفجار در کارخانه تولید وسایل آتش بازی در یک مجتمع نظامی در این کشور، به ۲۱ نفر افزایش یافته است.

شاهدان اعلام کردند ستون‌هایی از دود سیاه رنگ از مجتمع نظامی Z۱۲۱ در شمال هانوی به اسمان برخاسته است و اوضاع پس از چندین ساعت تحت کنترل در امده است.

یک مقام ارتش ویتنام - در حالی که خواست نامش فاش نشود - اعلام کرد: «۲۱ نفر کشته و ۹۸ تن دیگر زخمی شده‌اند. بیشتر زخمی شدگان دچار سوختگی شده‌اند.»

انفجار در کارخانه تولید وسایل آتش بازی همچنین سبب تخلیه حدود دو هزار نفر شد که در نزدیکی این مجتمع زندگی می‌کردند.
یک افسر پلیس در استان فو تو گفت: «آتش سوزی در حال حاضر تحت کنترل در آمده است.» او افزود تحقیقات در باره علت این حادثه آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از هانوی، او گفت: «نخستین انفجار در ساعت پنج و ۵۵ دقیقه صبح رخ داد و به مدت چند ساعت انفجارهای دیگری نیز رخ داد. بوی باروت همه جا را فرا گرفته است. لرزش ناشی از انفجار‌ها از کیلومتر‌ها دور‌تر احساس شده است.»

کارگران آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر