کد خبر: 115424 A

در در شهر مرزی سیوداد خوارس:

چکیده: «انباشته شدن گاز سبب انفجار در یکی از دیگ‌های بخار شده و شدت انفجار نیز سبب فرو ریختن طبقه دوم این کارخانه شده است. / این انفجار در طبقه دوم کارخانه رخ داد و منجر به فرو ریختن این طبقه و مجروح شدن کارگرانی شد که در طبقه پایین مشغول به کار بودند.»

بر اثر وقوع انفجار در دیگ بخار یک کارخانه آبنبات‌سازی در شهر مرزی «سیوداد خوارس» مکزیک، یک کارگر کشته و دست‌کم ۵۱ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش دریافتی ایلنا، این انفجار در طبقه دوم کارخانه رخ داد و منجر به فرو ریختن این طبقه و مجروح شدن کارگرانی شد که در طبقه پایین مشغول به کار بودند.

بنا بر اعلام مقامات محلی، حال ۱۰ نفر از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.

«انریکه سرانو»، شهردار «سیوداد خوارس» اعلام کرد: این انفجار حوالی ساعت دو بعدازظهر به وقت محلی رخ داد و مجروحان این حادثه بلافاصله به بیمارستان نزدیک محل انفجار منتقل شدند.

«فرناندو موتا»، رییس پلیس شهر «سیوداد خوارس» همچنین از مفقود شدن ده‌ها کارگر این کارخانه خبر داد و گفت: احتمال می‌رود این کارگر‌ها در داخل ساختمان کارخانه گرفتار شده باشند.

بر اساس این گزارش، تلویزیون محلی چین نیز گزارش داد که انباشته شدن گاز سبب انفجار در یکی از دیگ‌های بخار شده و شدت انفجار نیز سبب فرو ریختن طبقه دوم این کارخانه شده است. ضمن اینکه ماموران امدادرسان آتش‌نشانی همچنان در جستجو برای یافتن سایر قربانیان احتمالی این حادثه هستند.

کارگران آمریکا کارگران آمریکای جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر