کد خبر: 108060 A

منابع قدس اشغالی اعلام کردند که ده‌ها تن از صهیونیست‌ها با همراهی خاخام‌های یهودی از نخستین ساعات صبح امروز وارد صحن‌های مسجد الاقصی شدند و به گشت و گذار در صحن‌های این مسجد و اقامه آیین‌های تلمودی و تشریح وضعیت احداث«معبد کذایی» در این محل پرداختند.

ده‌ها تن از شهرک نشینان یهودی صبح امروز - پنجشنبه - به همراه خاخام‌های یهودی و با محافظت و همراهی عناصر پلیس رژیم صهیونیستی از سمت باب المغاربه وارد مسجد مبارک الاقصی شدند.
به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع قدس اشغالی اعلام کردند که ده‌ها تن از صهیونیست‌ها با همراهی خاخام‌های یهودی از نخستین ساعات صبح امروز وارد صحن‌های مسجد الاقصی شدند و به گشت و گذار در صحن‌های این مسجد و اقامه آیین‌های تلمودی و تشریح وضعیت احداث«معبد کذایی» در این محل پرداختند.
این منابع تاکید کردند که پلیس رژیم صهیونیستی در اقدامی هدفمند تدابیر امنیتی خود در دروازه‌های مسجد الاقصی و اطراف مناطق محل حضور طلاب علوم دینی را افزایش داده بود و کارت‌های شناسایی نمازگزاران فلسطینی را مورد بررسی قرار می‌داد.
این اقدام‌ها باعثتشدید تنش و خشم افکار عمومی فلسطینیان در داخل مسجد مبارک الاقصی و درخواست‌های متعدد برای حضور فلسطینیان در داخل این مسجد به منظور دفاع از آن و مقابله با حمله‌های مکرر شهرک نشینان صهیونیست به صحن‌های الاقصی شد.

خشم رژیم صهیونیستی فلسطین مسجد صهیونیست نشینان صحن یهودی الاقصی خاخام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر