کد خبر: 131505 A

پس از انفجار المنصوره اتفاق افتاد؛

نیروهای امنیتی در اطراف همه اداره‌های امنیت، تاسیسات پلیس و مراکز مهم و حیاتی کشور مستقر می‌شوند. به همه نیروهای امنیتی اختیار استفاده از تیر واقعی علیه هر کسی که به تاسیسات دولتی تعدی کند، داده شده است.

وزارت کشور مصر در پی انفجار مرگ‌بار اداره امنیت استان «الدقهلیه» در شهر «المنصوره» حالت آماده‌باش کامل اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای نیوز عربی، یک منبع امنیتی مصری گفت که وزارت کشور نیروهای نظامی خود را برای رویارویی با عملیات‌های تروریستی به ورودهای همه شهرهای این کشور اعزام کرد.

این منبع افزود که نیروهای امنیتی در اطراف همه اداره‌های امنیت، تاسیسات پلیس و مراکز مهم و حیاتی کشور مستقر می‌شوند.

وی تصریح کرد که تیم‌های کشف و خنثی‌سازی مواد منفجره نیز در مراکز و تاسیسات حیاتی مصر مستقر شده و ایست‌های بازرسی ثابت و متحرک در محورهای اصلی بین شهر‌ها ایجاد می‌شود.

این منبع امنیتی در ادامه گفت که به همه نیروهای امنیتی اختیار استفاده از تیر واقعی علیه هر کسی که به تاسیسات دولتی تعدی کند، داده شده است.

وزارت کشور مصر همچنین تیم‌های امنیتی را مامور گشت‌زنی در جاده‌های زراعتی و صحرایی میان استان‌ها و شهرهای به طور دائمی و تفتیش خودرو‌ها و توقیف افراد حامل سلاح و اشیاء ممنوعه کرد.

بنا بر این گزارش، در انفجار اداره امنیت استان الدقهلیه که بامداد امروز در شهر المنصوره رخ داد، ۱۴ نفر از جمله هشت نیروی پلیس کشته و ۱۳۴ نفر نیز زخمی شدند. مدیر ادراه امنیت الدقهلیه و معاون وی از جمله زخمی‌ها هستند.

آماده باش جاده خودرو مرگ مصر معاون نیروهای امنیتی امنیتی امنیت تاسیسات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر