کد خبر: 178528 A

حامد کرزی:

«حامد کرزی» پس از دیدار با اعضای شورای سراسری علمای افغانستان، ضمن حمایت از «پا درمیانی» سازمان ملل، تاکید کرده‌است که این اقدام را یک گام مثبت برای پایان مشکلات به وجود آمده در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور می‌داند.

رئیس‌جمهوری افغانستان اعلام کرد که پیشنهاد «عبدالله عبدالله» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور مبنی بر نقش سازمان ملل متحد برای حل اختلافات به وجود آمده در انتخابات ریاست‌جمهوری افغانستان را می‌پذیرد.

به گزارش ایلنا به نقل از رادیو اروپای آزاد٬ «حامد کرزی» امروز – جمعه - پس از دیدار با اعضای شورای سراسری علمای افغانستان، ضمن حمایت از «پا درمیانی» سازمان ملل، تاکید کرده‌است که این اقدام را یک گام مثبت برای پایان مشکلات به وجود آمده در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور می‌داند.

عبدالله عبدالله، یکی از دو نامزد دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، چهارشنبه گذشته در یک نشست خبری در کابل گفته بود که دیگر به کمیسیون‌های برگزارکننده انتخابات افغانستان اعتماد ندارد و خواهان نظارت هیاتی از سازمان ملل متحد بر کار این کمیسیون‌ها شده بود.

عبدالله از شیوه کار کمیسیون‌های انتخاباتی انتقاد کرده و خواستار توقف روند رسیدگی به شکایات و شمارش آرا شده بود.

اما کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرده است که این روند متوقف نخواهد شد.

اعضای شورای افغانستان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری حامد کرزی سازمان ملل سازمان ملل متحد عبدالله عبدالله مشکلات نامزد انتخابات ریاست جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر