کد خبر: 189761 A

منابع پزشکی فلسطینی گفتند که شمار شهدای تظاهرات و درگیری فلسطینی‌ها با نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری از پنجشنبه گذشته تا بامداد امروز به هشت نفر رسید.

منابع پزشکی فلسطینی اعلام کردند که شمار شهدای فلسطینی در کرانه باختری طی دو روز گذشته به هشت نفر رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، منابع پزشکی فلسطینی گفتند که شمار شهدای تظاهرات و درگیری فلسطینی‌ها با نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری از پنجشنبه گذشته تا بامداد امروز - شنبه - به هشت نفر رسید.

این منابع افزودند که روز گذشته یک جوان ۲۹ ساله فلسطینی در جریان درگیری جوانان فلسطینی با نیرو‌های اسرائیلی در ایست بازرسی «الجمله» در نزدیکی شهر «جنین» از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و شهید شد.

برخی منابع در هلال احمر فلسطین نیز گفتند که یک نوجوان ۱۶ ساله طی درگیری شدید جوانان فلسطینی با نیروهای اسرائیلی در روستای «بیت فجار» در جنوب شهر «بیت لحم» در اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

سه نوجوان فلسطینی دیگر نیز در درگیری با نیروهای اسرائیلی در روستای «بیت امر» واقع در جنوب شهر «الخلیل» و یک فلسطینی دیگر در روستای «العروب» به شهادت رسیدند.

در همین حال، تشکیلات خودگردان فلسطین پس از برگزاری نشستی اضطراری به ریاست «محمود عباس» رئیس این تشکیلات، از فلسطینی‌های کرانه باختری خواست که به تظاهرات خود برای کمک به ساکنان نوار غزه ادامه دهند.

غزه فلسطین محمود عباس هلال احمر درگیری کرانه باختری جوان فلسطینی اسرائیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر