کد خبر: 212342 A

مسئولان اتحادیه کارگری انگلیس که برای اعتصاب ۴۸ ساعته‌ اعلام آمادگی کرده بودند٬ گفتند که با توجه به پیشرفت‌های قابل توجه در مذاکره‌ها با مقام‌های دولتی، تصمیم داریم این اعتصاب را به هفته آینده موکول کنیم.

مسئولان اتحادیه کارگری انگلیس اعلام کردند که اعتصاب ۴۸ ساعته‌ کارکنان متروی لندن که قرار بود هفته جاری صورت گیرد، به هفته آینده موکول شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، مسئولان اتحادیه کارگری انگلیس که برای اعتصاب ۴۸ ساعته‌ اعلام آمادگی کرده بودند٬ گفتند که با توجه به پیشرفت‌های قابل توجه در مذاکره‌ها با مقام‌های دولتی، تصمیم داریم این اعتصاب را به هفته آینده موکول کنیم.

«میک کش» نماینده اتحادیه حمل و نقل و راه آهن لندن گفت: «توافق‌های انجام شده در مذاکره‌ها به ما اجازه می‌دهد تا مطالبات خود را آزادانه اعلام کنیم اما این تغییری در روند اعتراض ما ندارد و تا تحقق کامل مطالبات خود به اعتراض ادامه می‌دهیم.»

مسئولان اتحادیه کارگری لندن هفته گذشته از کارمندان مترو خواسته بودند تا در اعتراض به روند صعودی اخراج کارکنان، از ساعت ۹ شب چهارشنبه تا ۹ شب پنجشنبه از حضور در محل کار خود خودداری کنند.

انگلیس حمل و نقل راه آهن لندن مترو هفته آینده موکول اعتصاب متروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر