کد خبر: 213510 A

سفیر انگلیس در تل‌آویو:

رژیم صهیونیستی باید از این تصمیم پارلمان انگلیس که می‌تواند دیگر کشورهای اروپایی را هم تحت تاثیر قرار دهد، درس عبرت بگیرد و نباید به آن بی‌توجه باشد.

سفیر انگلیس در تل‌آویو تاکید کرد که تصمیم مجلس عوام این کشور در به رسمیت شناختن نمادین کشور فلسطین یکی از نتایج جنگ اخیر رژیم صهیونیستی علیه غزه و در عین حال، نشانگر گرایش افکار عمومی انگلیس است.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «متیو گولد» در گفت‌وگو با رادیو ارتش صهیونیستی در واکنش به تصمیم پارلمان انگلیس برای به رسمیت شناختن کشور فلسطین، تاکید کرد که این تصمیم یکی از نتایج و پیامدهای جنگ اخیر رژیم صهیونیستی علیه غزه است.

وی افزود دولت «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی باید از این تصمیم پارلمان انگلیس که می‌تواند دیگر کشورهای اروپایی را هم تحت تاثیر قرار دهد، درس عبرت بگیرد و نباید به آن بی‌توجه باشد.

مجلس عوام انگلیس روز گذشته در اقدامی نمادین کشور فلسطین را به رسمیت شناخت و از دولت این کشور خواست که به طور رسمی فلسطین را به رسمیت بشناسد. مجلس عوام انگلیس با ۲۷۴ رای موافق در برابر تنها ۱۲ رای مخالف طرح ارائه شده در این زمینه را تصویب کرد.

انگلیس بنیامین نتانیاهو جنگ دولت رژیم صهیونیستی غزه فلسطین کشورهای اروپایی نخست وزیر رژیم صهیونیستی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر