کد خبر: 232075 A

در پی احتمال بمب‌گذاری؛

ماموران امنیتی فرودگاه استکهلم امروز در پی دریافت تهدید بمب‌گذاری در یکی از هواپیما‌ها مسافران پنج خط را از این فرودگاه تخلیه کردند.

مسافران فرودگاه بین المللی «استکهلم» امروز - سه‌شنبه - در پی احتمال بمب‌گذاری، از منطقه پرواز‌ها به‌بیرون از این فرودگاه هدایت شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، ماموران امنیتی فرودگاه استکهلم امروز در پی دریافت تهدید بمب‌گذاری در یکی از هواپیما‌ها مسافران پنج خط را از این فرودگاه تخلیه کردند.

«لارس بیستروم» یکی از مسئولان پلیس سوئد گفت که ساعت هشت و ۵۰ دقیقه صبح به وقت محلی پیام تهدیدی مبنی بر وجود بمب در یکی از چمدان‌های مسافران دریافت کرده‌اند و بلافاصله تدابیر امنیتی در این زمینه اتخاذ شد.

بیستروم افزود که تا ساعت ۱۰ و نیم صبح به وقت محلی مسافران دو بخش از سه بخش فرودگاه به بیرون هدایت شدند و تحقیقات برای احتمال وجود بمب هم‌چنان ادامه دارد.

سخنگوی پلیس استکهلم اظهار کرد که براساس تهدید ارسال‌شده، بمب تنها در یک هواپیما قرار دارد.

یکی از مسافران اظهار کرد که تهدید بمب‌گذاری به یکی از خلبانان از طریق پیام رادیویی ارسال شده است و این‌که در پیام تذکر داده شده که بمب در هواپیمای نزدیک آن‌ها قرار دارد و به‌این ترتیب تمام مسافران را به سمت خروجی فرودگاه هدایت کردند.

شاهدان گفتند که برخی از مسافران در بخش ارائه مدارک نگاه داشته می‌شوند و از برخی دیگر از مسافران خواسته شده است که فرودگاه را ترک کنند.

سوئد فرودگاه مسافران هواپیما بمب تخلیه گذاری احتمال استکهلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر