کد خبر: 244054 A

در جریان تحقیقات درباره مرگ دادستان آمیا مشخص شد؛

بازرسان عملیات تحقیق درباره مرگ «آلبرتو نیسمان» دادستان پرونده آمیا که جسد وی امروز در آپارتمانش پیدا شد، اعلام کردند که گلوله به دست آمده در جریان کالبد شکافی با اسلحه‌ای که زیر جسد پیدا شده است، همخوانی دارد.

بازرسان عملیات تحقیق درباره مرگ دادستان پرونده «آمیا» امروز - دوشنبه - اعلام کردند که اسلحه‌ای که دادستان پرونده آمیا توسط آن کشته شده، متعلق به وی بوده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پرنسالاتینا، بازرسان عملیات تحقیق درباره مرگ «آلبرتو نیسمان» دادستان پرونده آمیا که جسد وی امروز در آپارتمانش پیدا شد، اعلام کردند که گلوله به دست آمده در جریان کالبد شکافی با اسلحه‌ای که زیر جسد پیدا شده است، همخوانی دارد.

نخستین آزمایش‌ها روی گلوله به دست آمده از جمجمه دادستان پرونده آمیا نشان می‌دهد که این گلوله متعلق به یک تپانچه با کالیبر ۲۲ بوده است که مجوز آن به نام وی صادر شده است.

جسد دادستان پرونده آمیا در حمام آپارتمان وی در طبقه ۱۳‌ برج «لو پارک د پوئرتو مادرو» در حالتی روی زمین افتاده بود که در از داخل قفل شده و باز کردن در به واسطه وضعیت افتادن جسد روی زمین به سادگی امکان‌پذیر نبود.

نیسمان از ۱۰ سال گذشته دادستان پرونده حمله به یک مرکز آرژانتینی - اسرائیلی بود ولی نتیجه خاصی از تحقیقات وی منتشر نشده بود.

برج زمین مرگ اسلحه پرونده دادستان گلوله آمیا جسد متعلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر