کد خبر: 246615 A

ضرب‌الاجل داعش به مقام‌های توکیو؛

شبه‌نظامیان داعش در فضای مجازی اعلام کردند که چنانچه درخواست‌هایی که پیش از این مطرح کرده‌اند برآورده نشود، گروگان دوم ژاپنی را طی ۲۴ ساعت آینده می‌کشند.

عناصر داعش طی پیامی اعلام کردند که چنانچه دولت ژاپن خواسته‌های آنها را محقق نکند، گروگان دوم ژاپنی را طی ۲۴ ساعت آینده خواهند کشت.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس، شبه‌نظامیان داعش در فضای مجازی اعلام کردند که چنانچه درخواست‌هایی که پیش از این مطرح کرده‌اند برآورده نشود، گروگان دوم ژاپنی را طی ۲۴ ساعت آینده می‌کشند.

اعضای گروه تروریستی داعش پیش از این با انتشار ویدئویی، اعلام کرده بودند که یکی از گروگان‌های ژاپنی خود را اعدام کرده‌اند.

در آخرین ویدئوی منتشر شده گروه تروریستی داعش، یکی از گروگان‌های ژاپنی این گروه اعلام می‌کند که هم‌وطن وی اعدام شده است و این گروه تروریستی پیشنهاد می‌دهد تا گروگان دوم با یکی از اعضای زن این گروه که در جریان بمب‌گذاری دستگیر شده و در اردن زندانی است، معاوضه شود.

داعش پیش از این درخواست پرداخت ۲۰۰ میلیون دلار برای آزادی این گروگان‌ها کرده بود ولی مقام‌های ژاپنی از جمله «شینزو آبه» نخست‌وزیر این کشور اعلام کرده‌اند که به هیچ گروه تندرویی باج نمی‌دهند و تا حد امکان با گروه‌های تروریستی مبارزه می‌کنند.

دلار دولت ژاپن فضای مجازی گروه های تروریستی داعش دوم آینده گروگان ژاپنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر