کد خبر: 319701 A

ایلنا: در جریان درگیری‌های امروز -جمعه- در مناطق مختلف کرانه باختری و نوار غزه، یک بانوی سالخورده در شمال الخلیل و یک جوان فلسطینی در شرق «بیت لحم» به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند و به این ترتیب شماری شهدای انتفاضه به ۷۸ نفر رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، نظامیان رژیم صهیونیستی بعدازظهر امروز به سمت خودرویی فلسطینی در منطقه «راس الجوره» در ورودی شمالی الخلیل تیراندازی کردند که طی آن یک بانوی ۷۲ ساله فلسطینی در این حادثه به شهادت رسید.

نظامیان رژیم صهیونیستی چندین گلوله به سمت این خودرو شلیک کردند و در نهایت خودرو به دیواری در نزدیکی یک پمپ بنزین برخورد کرد.

سپس این بانوی فلسطینی قصد داشت از داخل خودرو فرار کرده و از گازهای اشک‌آور شلیک‌شده به سمتش جان سالم به در ببرد اما نظامیان رژیم صهیونیستی وی را به رگبار بسته و به خودروهای امدادرسانی هم اجازه انتقال وی به بیمارستان را ندادند و در نهایت این بانوی ۷۲ ساله به شهادت رسید.

هلال احمر فلسطین نیز اعلام کرده که این بانوی فلسطینی هدف ۱۵ گلوله قرار گرفته است و تیم‌های امدادرسانی کمک‌های اولیه را به وی ارائه داده‌اند اما نظامیان رژیم صهیونیسی مانع از انتقال او به بیمارستان شدند و در نتیجه وی را به یکی از بیمارستان‌های قدس انتقال دادند اما بر اثر شدت خون‌ریزی و جراحات وارده به شهادت رسید.

منابع پزشکی همچنین اعلام کردند که یک جوان ۲۳ ساله فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در منطقه «فراحین» هدف گلوله صهیونیست‌ها قرار گرفته و به شهادت رسید.

این جوان فلسطینی از ناحیه سینه هدف گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.

با شهادت این دو شهروند فلسطینی شمار شهدای انتفاضه تا این لحظه به ۷۸ نفر افزایش یافت.

شهدای انتفاضه قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر