کد خبر: 370619 A

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از به شهادت رسیدن یکی از فرماندهان ارشد مقاومت در پی حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به دمشق، خبر داد.

به گزارش ایلنا، تلویزیون «المیادین» بامداد امروز- جمعه- اعلام کرد «سید مصطفی بدر الدین» از فرماندهان ارشد حزب‌الله در حمله هوایی رژیم صهیونیستی در دمشق به شهادت رسید.

سپس حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای خبر شهادت مصطفی بدرالدین در سوریه را تأیید و در بیانیه‌ای خاطرنشان کرد: «بدرالدین چند ماه قبل گفته بود که از سوریه برنمی‌گردم مگر این‌که شهید شده باشم یا پرچم پیروزی را با خود حمل کنم.»

در بیانیه حزب‌الله آمده است: «مصطفی بدرالدین (ذوالفقار) فرمانده ارشد امروز شهید به لبنان بازگشت در حالی‌که پیکرش در میان پرچم پیروزی قرار دارد.»

در ادامه تاکید شده است: «این فرمانده بزرگ در راس نبرد با طرح آمریکایی- صهیونیستی در منطقه بود و در جهاد و رویارویی با گروه‌های تکفیری در سوریه مصمم بود. ذوالفقار که زندگیش مملو از جهاد، اسارت، مجروحیت و موفقیت‌های ویژه بزرگ بود، زندگی‌اش به شهادت ختم شد و به کاروان فرماندهان شهید (رحمت خدا بر آن‌ها باد) و به‌ویژه رفیق و همرزمش، فرمانده شهید حاج «عماد مغنیه» پیوست.»

حزب‌الله افزود: «مقاومت با فرماندهان (شهید خود)، که همواره زنده هستند و به وجود آن‌ها افتخار و احساس غرور می‌کند،، بزرگ می‌شود. از خداوند متعال می‌خواهیم فرماندهان شهید ما را مشمول رحمت گسترده و نعمت‌های پایدار خود کند.»

حزب الله رژیم صهیونیستی سید حسن نصرالله فرمانده حزب‌الله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر