کد خبر: 371380 A

سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء:

ایلنا: سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء با بیان این که رژیم عقب افتاده عربستان سعودی مسئول خون مردم بی‌گناه عراق است، تصریح کرد که در آینده‌ای نزدیک پاسخی دردناک و بی‌سابقه به دشمن خواهیم داد.

به گزارش ایلنا، «سید هاشم الموسوی» با اشاره به انفجارهای انتحاری اخیر در عراق تصریح کرد که تعاملات و بده‌بستان‌های سیاسی، راه را برای دستیابی گروه‌های تروریستی به اهداف جنایتکارانه و انتقام از این ملتِ مقاوم هموار کرده است.

وی تصریح کرد: خشکاندن منابع تروریسم و از بین بردن گروه‌های زیرزمینی آن، جز با عملیات اطلاعاتی جدی و حمله‌های پیشگیرانه و پیوسته محقق نمی‌شود.

وی افزود که وقت آن رسیده که دولت از محکوم کردن جنایت‌های تروریست‌ها دست کشیده و در جواب انفجار‌ها و تجاوزهای آن‌ها، زندان‌ها را از وجود قاتلان و جنایتکاران پاک‌سازی کند.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء تاکید کرد: در آینده‌ای نزدیک، پاسخی دردناک و بی‌سابقه به دشمن خواهیم داد.

الموسوی افزود: کسانی که گمان می‌کنند انفجارهای تروریستی شهرک صدر در جبهه فراموش می‌شود، در توهم به سر می‌برند و بدانند که عزم رزمندگان برای ادامه جنگ علیه تروریست‌ها ذره‌ای کم نخواهد شد.

وی مظلوم‌نمایی تروریست‌ها در شهر فلوجه را شرم‌آور خواند و خاطرنشان کرد: فلوجه به کیمنگاه تروریست‌ها و نقطه سیاهی در تاریخ عراق تبدیل شده است.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین از شورای مدیریتی شهر فلوجه خواست که به صراحت آنچه در این شهر می‌گذرد را به اطلاع مردم برساند و نام سیاستمداران خائن را که با تروریست‌ها همکاری می‌کنند به همگان اعلام کند.

الموسوی در پایان رژیم عقب افتاده عربستان سعودی را مسئول خون مردم بی‌گناه عراق دانست.

 

مقاومت اسلامی نجباء
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر