کد خبر: 449174 A

وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک جوان فلسطینی در اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست به سمت وی به بهانه تلاش برای اجرای عملیات مقاومتی در نزدیکی ایست بازرسی ارتش این رژیم خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، وزارت بهداشت فلسطین خاطر نشان کرد که «نضال داود مهداوی» (۴۴ ساله) از اهالی روستای شویکه در شمال طولکرم در اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

پایگاه صهیونیستی ۰۴۰۴ هم گزارش داد که نظامیان ارتش اسرائیل به سمت یک جوان فلسطینی که سعی در حمله با سلاح سرد (چاقو) به سمت سربازان ارتش صهیونیستی در ایست بازرسی ۱۰۴ این رژیم واقع در نزدیکی طولکرم را داشت، تیراندازی کردند.

این پایگاه صهیونیستی همچنین اعلام کرد که نظامیان صهیونیست پس از زخمی کردن این جوان فلسطینی او را به حال خود رها کردند تا پس از خونریزی طولانی جان خود را از دست بدهد. این در حالی است که هنوز از زخمی یا کشته شدن نظامیان صهیونیست در این حادثه خبری منتشر نشده است.

رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس در اوایل ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ تاکنون ده‌ها جوان فلسطینی را به بهانه تلاش برای اجرای عملیات مقاومتی و حمله به سربازان ارتش صهیونیستی به شهادت رسانده یا زخمی کرده است و با شهادت نضال داود مهداوی، شمار شهدای انتفاضه قدس به ۲۷۶ نفر رسید.

 

 

 

شهادت جوان فلسطینی عملیات مقاومتی فلسطینیان طولکرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر