کد خبر: 452715 A

وزیر خزانه‌داری بریتانیا:

وزیر خزانه‌داری بریتانیا با اشاره به قدرت تجاری اتحادیه اروپا به عنوان قطب تجاری جهان تصریح کرد که انگلستان به قوانین این اتحادیه احترام می‌گذارد.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «فیلیپ هاموند»، وزیر خزانه داری بریتانیا ضمن اشاره به احترام لندن به قوانین تجاری اتحادیه اروپا افزود:« ما به تعهدات تجاری خود با اتحادیه اروپا جهت تقویت روابط تجاری خود با شرکای جهانی پایبند هستیم».

وی که به بروکسل و مقر اتحادیه اروپا سفر کرده بود تاکید کرد:« انگلستان به دنیال تقویت و تثبیت روابط تجاری خود با سراسر جهان است ولی با در نظر داشتن این خواسته نیز ما به تعهدات خود در قبال قوانین اتحادیه اروپا نیز پایبند هستیم».

وزیر خارجه سابق بریتانیا تاکید کرد تا زمانی که انگلستان به طور کامل از اتحادیه اروپا خارج نشده به قوانین این اتحاده به عنوان یک عضو پایبند خواهد بود.

«ترزا می» نخست وزیر بریتانیا امروز –جمعه – با «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری جدید ایالات متحده آمریکا دیدار و در خصوص افزایش حجم تجارت بین دو کشور و همچنین روند خروج لندن از اتحادیه اروپا بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

 

 

لندن انگلستان بروکسل فیلیپ هاموند دونالد ترامپ ترزا می‌ رئیس‌جمهور جدید ایالات متحده آمریکا وزیر خزانه‌داری بریتانیا قوانین اتحادیه اروپا قطب روابط تجاری جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر