کد خبر: 457165 A

همسر رئیس‌جمهور آمریکا از روزنامه «دیلی‌میل» شکایت کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس، «ملانیا ترامپ» روزنامه «دیلی‌میل» را متهم به نسبت دادن افتراء به خود کرده و از این روزنامه شکایت کرد.

این روزنامه پیش‌تر و طی گزارشی اعلام کرده بود ملانیا ترامپ در گذشته به عنوان کارگر جنسی فعالیت داشته است.

وکیل ملانیا ترامپ نیز از طرح شکایت از این روزنامه آمریکایی به دلیل انتساب امور خلاف واقع به همسر رئیس‌جمهور برای به دست آوردن سود بیشتر خبرداد. وی ادامه داد که خبر منتشر شده توسط دیلی‌میل باعث آسیب وارد شدن به شهرت ملانیا ترامپ و افت سود کاری وی شده است.

ملانیا ترامپ که در زندگی خود شغل‌های مختلفی همچون مدل، سخنگوی برند‌های معروف و بازرگانان موفق را در کارنامه دارد، می‌تواند برای هر کدام از این شغل‌ها سالانه چند میلیون دلار درآمد کسب کرده و روابط کاری میلیونی برقرار کند.

شکایت ملانیا ترامپ در یکی از دادگاه‌های نیویورک در حال پی‌گیری بوده و امکان دارد به جبران خسارت‌های وارد آمده به وی و جریمه ۱۵۰ میلیون دلاری دیلی‌میل منجر شود.

ملانیا ترامپ پیش از این نیز در مریلند از دیلی‌میل شکایت کرده بود که قاضی مسئول رسیدگی به پرونده اعلام کرد: «این پرونده در مریلند به ثبت نمی‌رسد».

وی همچنین از وبلاگ‌نویسان «تراپلی» نیز به دلیل نشر شایعات درباره خود شکایت کرده بود که با تکذیبیه این وبسایت و همچنین دیلی‌میل، رای دادگاه مریلند به ضرر ملانیا ترامپ صادر شد.

 

 

نیویورک ملانیا ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا شکایت بانوی اول آمریکا روزنامه دیلی‌میل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر