کد خبر: 470557 A

دونالد ترامپ:

رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که به زودی مدارکی را در ارتباط با مساله شنود مکالمات تلفنی خود ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در گفت‌وگو با شبکه «فاکس نیوز» تصریح کرد که دولت در آینده نزدیک مدارکی را درباره موضوع شنود مکالمات تلفنی وی پیش از پیروزی در انتخابات  به کمیته منتخب دائم مجلس ارائه می‌کند.

ترامپ با بیان این‌که احتمالا طی چند روز آینده درباره این مساله صحبت خواهد کرد، گفت که موارد بسیار جالب توجهی طی دو هفته آینده مطرح خواهد شد.
این در حالی است که رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرده است که مدرکی در رابطه با شنود تلفن‌های «برج ترامپ» وجود ندارد.

«دوین نونز» نماینده جمهوری‌خواه و رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته اعلام کرده بود مدرکی برای تایید  مواضع رییس‌جمهوری این کشور مبنی بر شنود تلفن‌های برج ترامپ، در زمان برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶، در اختیار ندارد.

نونز در توئیتر خود نوشت: «اسناد و مدارکی برای حمایت از ادعای رئیس‌جمهوری مبنی بر شنود تلفن‌های برج ترامپ در اختیار نداریم.»

وی همچنین به خبرنگاران گفت: «همانطور که هفته گذشته درباره ادعای رییس‌جمهوری مبنی بر شنود تلفن‌های برج ترامپ گفتم، همچنان مانند گذشته شواهد و مدارکی در اختیار ما قرار نگرفته است و ما مدرکی برای تایید این رخداد در اختیار نداریم.»

این قانون‌گذار جمهوری‌خواه افزود: «در مقابل، تحقیقات طی هفته گذشته و افرادی که مورد بازجویی قرار دادیم، نشان داد که تلفن‌های برج ترامپ شنود نشده است.»

 

 

دونالد ترامپ شنود مکالمات تلفنی ترامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر