کد خبر: 502016 A

منابع خبری از سفر قریب‌الوقوع مشاور ارشد کاخ سفید و داماد رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا به اراضی اشغالی با هدف مذاکرات صلح خبر دادند.

به گزارش ایلنا به نقل از سی‌ان‌ان، «جرد کوشنر» مشاور ارشد کاخ سفید و داماد «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه به اراضی اشغالی سفر می‌کند.

کوشنر، در این سفر که محور اصلی آن مذاکرات صلح میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی ذکر شده است با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در قدس اشغالی و سپس با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام‌الله دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

یک از مقام‌های کاخ سفید اعلام کرد رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا دستیابی به یک صلح پایدار بین اسرائیل و فلسطین را یکی از اولویت‌های اصلی خود قرار داده است.

این مقام‌ کاخ سفید اعلام کرد در سفر رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا به اراضی اشغالی و دیدار با سران رژیم صهیونیستی و مقام‌های تشکیلات خودگردان فلسطین بر ضرورت صلح و تلاش آمریکا برای این امر تلاش خواهد کرد.

 

بنیامین نتانیاهو محمود عباس دونالد ترامپ جرد کوشنر سرزمین‌های اشغالی فلسطین مشاور ارشد کاخ سفید و داماد رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر