کد خبر: 509155 A

یک زن وابسته به گروه تروریستی داعش، با انفجار یک بمب جاسازی شده در کیف دستی‌اش، دو نظامی و نیز کودک شیرخواره‌اش را به قتل رساند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای‌نیوز، رسانه‌های خبری عراق، تصویری از یک زن داعشی در موصل منتشر کردند که وی را اندکی قبل از منفجر کردن یک بمب کارگذاشته‌شده در کیف دستی خود به نمایش می‌گذارد. این زن، در حالی‌که به جمع آوارگان پیوسته است، کودک شیرخواره خود را در آغوش گرفته است تا بدین ترتیب سربازانی را، که مسئول تامین امنیت این آوارگان هستند، فریب دهد.

در مرحله نخست، به‌نظر می‌رسد این زن، به شکل طبیعی و به همراه شماری از آوارگان شهر موصل را پس از آزادی آن از اشغال داعش، ترک می‌کند، ولی بعد از مدتی، او ماشه بمب را که در کیفش پنهان کرده بود، بیرون می‌آورد.

این زن داعشی، که به خاطر داشتن یک کودک شیرخوار در آغوشش ذهن نیروهای پلیس را از اقدام خود منحرف کرده بود، بلافاصله پس از نزدیک شدن به گروهی از سربازان، بمب را منفجر کرد که در پی آن دست‌کم چهار نفر کشته و شماری غیرنظامی زخمی شدند. این زن به‌همراه کودکش در بین کشته‌شدگان هستند.

1-963090

از زمان آغاز عملیات آزادسازی موصل، عناصر داعش برای متوقف کردن روند پیشروی‌های نیروهای عراقی به سناریوهای متعددی متوسل می‌شوند.

 

داعش موصل انفجار تروریستی مادر داعشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر