کد خبر: 514363 A

مبارزان مقاومت فلسطین به سمت نظامیان صهیونیست مستقر در ایست بازرسی قلندیه تیراندازی کردند که در نتیجه آن درگیری‌هایی میان طرفین درگرفت و نظامیان ارتش صهیونیست به صورت گسترده در منطقه مستقر شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، شاهدان عینی اعلام کردند که مبارزان فلسطینی به سمت نظامیان صهیونیست در ایست بازرسی قلندیه تیراندازی کردند که در نتیجه آن درگیری‌هایی میان طرفین درگرفت.

از سوی دیگر، چهار شهروند فلسطینی در جریان درگیری با نظامیان صهیونیست در ایست بازرسی قلندیه و شهرک العیزریه قدس زخمی شدند و عناصر صهیونیستی به تجمع کنندگان در نزدیکی باب الاسباط هم حمله کردند.

یک منبع محلی هم خاطر نشان کرد که سه جوان فلسطینی در اثر شلیک گلوله‌های مشقی توسط نظامیان صهیونیست در ایست بازرسی قلندیه زخمی شدند که وضعیت جسمی یکی از آنها وخیم گزارش شده است.

این در حالی است که ده‌ها نفر از شهروندان فلسطینی برای دهمین روز متوالی در نزدیکی باب الاسباط یکی از دروازه‌های مسجد الاقصی و در خارج از دیوارهای بخش قدیمی قدس تحصن کرده‌اند تا اعتراض خود را به بسته شدن مسجد الاقصی و نصب گیت‌های الکترونیکی نشان دهند.

 

 

تیراندازی فلسطینیان به سمت نظامیان صهیونیست قلندیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر