کد خبر: 541566 A

ابومهدی المهندس:

فرمانده ارشد عراق در جمع رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء اظهار داشت که این گروه مقاومت آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های داعش در هر منطقه‌ای را دارد و همگان به حماسه آفرینى آن اقرار مى‌کنند.

به گزارش ایلنا، نایب رئیس سازمان بسیج مردمى عراق (الحشد الشعبی) در جریان عملیات «قادمون یا حویجة» از منطقه عملیاتى «جبال مکحول» واقع در شمال استان صلاح الدین که در سیطره مقاومت اسلامى نُجَباء قرار دارد، حضور یافت.

«أبو مهدی المهندس» با بیان اینکه «لشکر ١٢ حشد را نُجَباء به خود اختصاص داده است»، اظهار داشت: «این دلاورمردان طی سال‌هاى اخیر از گرانبهاترین دارایی‌های خود در راه محافظت از سلسله کوه‌های مکحول در برابر تروریست‌های تکفیری داعش گذشتند.»

وی افزود: «نُجَباء یکی از مهتمرین گروه‌های حشد شعبى است و آنها حماسه‌هایی آفریدند که همگان به آن اقرار کرده‌اند.»

فرمانده برجسته عراقى همچنین از رشادت‌هاى نُجَباء در میدان نبرد تقدیر کرد و گفت که رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء آمادگی کامل برای مبارزه با تروریست‌های تکفیری داعش در هر منطقه‌ای را دارند.

المهندس با ابراز امیدوارى نسبت به زوال گروه تروریستى تکفیری داعش که از سال ٢٠١٤ سوداى اشغال عراق را داشت، تصریح کرد که رزمندگان نُجَباء جدیت قابل تحسینى در حفظ سرزمین عراق دارند و بارها نقشه‌هاى شوم تروریست‌ها را نقش بر آب کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، امنیت منطقه جبال مکحول پس از پایان عملیات آزادسازى و پاک‌سازى بیجى، به مقاومت اسلامى نُجَباء محول شده است.

 

 

مقاومت اسلامی نجباء
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر