کد خبر: 564724 A

وزیر گردشگری استرالیا از شاهزاده بریتانیا که به تازگی نامزد کرده، خواست تا برای گذراندن دوران ماه عسل به این کشور سفر کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای‌نیوز عربی، «استیو چیوبو» وزیر تجارت، سرمایه‌گذاری و گردشگری استرالیا از شاهزاده «هری» نوه ملکه بریتانیا دعوت کرد که پس از ازدواج با «مگان مارکل» بازیگر آمریکایی برای گذراندن ماه عسل به این کشور سفر کنند.

شاهزاده «هری» ۳۳ ساله هفته گذشته نامزدی خود را با «مگان مارکل» بازیگر آمریکایی ۳۶ اعلام کرد. این دو قرار است در ماه می سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کنند.

دعوت وزیر گردشگری استرالیا از شاهزاده بریتانیایی در راستای ترویج مزایای گردشگری استرالیا صورت گرفته است.

«چیوبو» امروز –پنجشنبه- اعلام کرد که نامه‌ای را به «کلارنس هاوس» در مقر اقامت رسمی شاهزاده هری ارسال کرده و در آن چندین پیشنهاد برای برگزاری مراسم خداحافظی با مجردی و همچنین پیشنهادهایی برای گذراندن ماه عسل ارائه کرده است.

در بیانیه وزارت گردشگری استرالیا آمده است که استرالیا می‌تواند مراسمی کامل و مثال‌زدنی و ماه عسل بسیار زیبایی را برای شاهزاده انگلیس برگزار کند.

وزیر استرالیایی تاکید کرد که به شاهزاده هری اعلام کردیم که استرالیا آماده همکاری با او و نامزدش برای برگزاری مراسمی مطابق میل آنها خواهد بود.

استرالیا وزیر گردشگری شاهزاده هری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر