کد خبر: 565343 A

دبیرکل نُجَباء:

دبیرکل نجباء در واکنش به اتفاقات اخیر بحرین تاکید کرد که آل‌خلیفه که باعث تشدید بیماری روحانی برجسته شیعه این کشور شد؛ مصداق بارز زیر پا گذاشتن اصول اسلامی و حقوق بشر است و جهان اسلام در برابر به خطر افتادن سلامتی ایشان سکوت نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در پی اقدام‌های رژیم بحرین علیه آیت‌الله «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین، با صدور پیامی این اقدام خصمانه را محکوم کرد.

«شیخ اکرم الکعبی» تاکید کرده است: آیت‌الله شیخ عیسی قاسم (حفظه الله) امروز نماینده کرامت حوزه محمد و اهل بیت صلوات الله علیهم در جهان است و ما اجازه هتک حرمت این جایگاه توسط اعراب جاهلی را نمی‌دهیم.

وی همچنین افزوده است: محاصره ظالمانه ایشان از سوی آل سعود وهابی و رژیم آل خلیفه که باعث تشدید بیماری ایشان شد؛ مصداق بارز زیر پا گذاشتن همه ارزش‌ها و اصول اسلامی و حقوق بشر است.

مقام عالی‌رتبه سازمان بسیج مردمی (الحشد الشعبی) عراق خاطرنشان کرده است: جهان اسلام در برابر به خطر افتادن سلامتی ایشان سکوت نخواهد کرد و ما به دفاع از مقدسات، علماء و همه مراجع عظام ادامه خواهیم داد و در این راه، ملامت‌کنندگان ما را سست نخواهند کرد.

 

 

 

مقاومت اسلامی نجباء شیخ عیسی قاسم شیخ اکرم الکعبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر