کد خبر: 111703 A

نمایش «گُل» پس از حضور موفق و چشمگیر در فستیوال‌های بین‌المللی، بار دیگر در مرکز تولید تئا‌تر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه رفت.

ایلنا: نمایش «گُل» به نویسندگی و کارگردانی جعفر مهیاری پس از حضور موفق و چشمگیر در فستیوال‌های بین‌المللی، بار دیگر در مرکز تولید تئا‌تر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه رفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی گروه تئا‌تر زندگی؛ نمایش «گُل» با نگاهی خلاقانه و نو به عرصه تئا‌تر کودک اجرای عمومی خود را در سال ۸۸ در مرکز تولید تئا‌تر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. این نمایش سپس از سال ۲۰۱۰ در فستیوا‌ل‌های «کِی تی اُو» کراکف لهستان، ۲۰۱۱ «ترومسو دیالوگ» نروژ، ۲۰۱۲ در «بورسا» ترکیه و «نابل» تونس و در سال ۲۰۱۳ در «نامور» بلژیک اجراهای مختلفی داشته است.

نمایش «گُل» به نویسندگی و کارگردانی جعفر مهیاری و با بازی سعید ابک، اصغر صابری و سارا پهلوانی پس از ۵ سال دوباره در مرکز تولید تئا‌تر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود. این نمایش روایت‌گر داستان دختری ‌است که با عشق فراوان از گُل‌های که کاشته مراقبت می‌کند اما شیطنت چند کودک اتفاق دیگری را رقم می‌زند.

رضا شجاعی و سارا چاووشی دستیاران کارگردان، هنگامه رضایی طراح لباس و محمد فرشته‌نژاد آهنگساز دیگر عوامل نمایش «گُل» هستند.

نمایش «گُل» مهر و آبان صبح‌ها ویژه مدارس و روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته برای عموم راس ساعت ۱۸:۳۰ در سالن بوستان مرکز تولید تئا‌تر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می‌رود.

نمایش «گُل»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر