کد خبر: 111805 A

سالن‌های جشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان معرفی شد؛

بیستمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان میزبان گروه‌های نمایشی از کشورهای ایتالیا، آلمان، مالزی، رومانی، پرتغال، لهستان، هلند، اسپانیا وعراق خواهد بود.

ایلنا: شهر همدان با اختصاص ۶ سالن تئا‌تر میزبان هنرمندان و مخاطبان جشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایش‌های صحنه‌ای در ۶ سالن شهر همدان شامل دو سالن مجتمع شهید آوینی، دو سالن در مجتمع بوعلی سینا، تالار فجر و کانون مهدیه اجرا می‌شوند. در مجموع حدود دو هزار نفر در هر سانس، نمایش‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان تماشا خواهند کرد.

کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی هم در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شوند.
پیش فروش بلیط‌های جشنواره از ۱۹ مهر پیش فروش بلیط نمایش‌های بیستمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان
از۱۹ مهر در شهر همدان آغاز می‌شود.

هادی فیض منش قائم مقام دبیر اجرایی با بیان این خبر مدت زمان پیشفروش بلیت‌های جشنواره را از ۱۹ تا ۲۲ مهر اعلام کرده است.

بر اساس این خبر علاقمندان می‌توانند در مهلت مقرر برای تهیه بلیط به مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی مراجعه کنند.
۵۰ مه‌مان خارجی در جشنواره بیستم شهر همدان میزبان ۲۶ گروه از استان‌های کشور و ۵۰ می‌ه‌مان خارجی از کشورهای مختلف جهان می‌شود.

بیستمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان میزبان گروه‌های نمایشی از کشورهای ایتالیا، آلمان، مالزی، رومانی، پرتغال، لهستان، هلند، اسپانیا وعراق خواهد بود.

زرکش مسئول کمیته تشریفات این جشنواره هم در گفت‌و‌گویی بیان کرده است: میهمانانی که به بهانه حضور در جشنواره به همدان سفر می‌کنند از بزرگ‌ترین غار آبی جهان در کنار جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این شهر بازدید خواهند کرد.

جشن بادبادک‌ها در گیان برگزار می‌شود

همزمان با برگزاری بیستمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر کودک و نوجوان شهر گیان از توابع شهرستان نهاوند میزبان جشن بادبادک‌ها می‌شود.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند با اعلام این خبر گفته است: به منظور بهره‌مندی تمامی کودکان و نوجوانان شهرستان نهاوند از جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان و سهیم کردن آنان در این جشنواره، جشن بادبادک‌ها با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان شهرستان در شهر تاریخی گیان برگزار می‌شود.

میثم مرادی با تاکید بر همت شهر نهاوند برای هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره بیان کرد: کودکان و نوجوانان این شهرستان هم برای آغاز جشنواره تئا‌تر روز شماری می‌کنند.

جشن بادبادک‌ها نیز قرار است با معرفی بر‌ترین‌ها و مراسم اهدای جوایز به کار خود پایان بدهد.

بیستمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی از ۲۴ تا ۳۰ مهرماه در همدان برگزار می‌‌شود

بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر