کد خبر: 113133 A

برای حضور در بخش «نسل نو» سی‌ودمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر؛

پوریا کاکاوند به همراه جابر رمضانی، پیام سعیدی و روشنک مرادی گروه ادبیات نمایشی «سوراخ تو دیوار» را تشکیل می‌دهند.

ایلنا: پوریا کاکاوند نمایش «به مناسبت ورود اشکان» را برای اجرا در بخش " نسل نو " سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر فجر آماده می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کاکاوند ضمن اعلام این خبر با ارائه توضیحاتی در ارتباط با داستان نمایش «به مناسبت ورود اشکان» اظهار داشت: متن اثر کاملا رئال و اجتماعی است روابط خانوداگی را در جریان برگزاری یک میهمانی روایت می‌کند.

وی ادامه داد: اشکان پس از چهارسال تحصیل درمالزی به کشور بازگشته و خانواده او به همین مناسبت جشنی ترتیب داده که وقایع نمایش در حاشیه این میهمانی اتفاق می‌افتد.

کاکاوند که پیش از این در نگارش نمایش‌نامه «مترسگ» به کارگردانی حسن معجونی همکاری داشت در رابطه با دلایلی که موجب نوشتن نمایش‌نامه «به مناسبت ورود اشکان» شد، گفت: آنچه در این نمایش روایت می‌شود ممکن است در کنار هریک از ما رخ داده باشد، شخصیت‌های نمایش حداقل برای من نمود بیرونی دارند و احساس کردم قصه‌ای است که باید تعریف شود.

وی افزود: علاوه بر اینکه قصه من را درگیر کرد با استقبال مخاطبان محدودی که تا به حال تمرین‌های گروه را دیدند نیز مواجه شده و عده‌ای هم که نمایش‌نامه را خواندند از آن رضایت داشتند.

فربد فرهنگ، وحید آقاپور، مهسا ایرج‌پور، وحید نفر، خسرو شهراز، بهزاد سلیمانی، فراز سرابی، فاطمه فخرای و فرزانه شکوهی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند و پوریا کاکاوند نگارش و کارگردانی اثر را برعهده دارد.

نویسنده و کارگردان نمایش «به مناسبت ورود اشکان» پیش از این با نگارش نمایش‌نامه‌هایی برای حمید پورآذری و محمد حسن معجونی با این هنرمندان همکاری کرده و نمایش‌ «چهارسو، سایه» را نیز روی صحنه برده است.

کاکاوند به همراه جابر رمضانی، پیام سعیدی و روشنک مرادی گروه ادبیات نمایشی «سوراخ تو دیوار» را تشکیل می‌دهند.

به مناسبت ورود اشکان پوریا کاکاوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر