کد خبر: 115444 A

نمایش «سنگ‌ها در جیب‌هایش» داستان دو هنروری است که با بازی در نقش‌های متفاوتی از یک فیلم هالیوودی(در مقام کارگردان، سیاهی لشگر، دستیار کارگردان و…) تضاد آشکار میان زندگی واقعی با فضاسازی فیلم را نشان می‌دهند.

ایلنا: «ژان کلود کاریر»، نمایش‌نامه نویس، فیلم‌نامه نویس و بازیگر فرانسوی به تماشای نمایش «سنگ‌ها در جیب‌هایش» کاری از پارسا پیروز فر، نشست.

به گزارش ایلنا، این هنرمند فرانسوی شب گذشته(۳آبان ماه) از سومین تجربه کارگردانی پارسا پیروزفر که این روز‌ها در سالن استاد ناظر‌زاده کرمانی روی صحنه است دیدن کرد.

پیروزفر در این اثر، تماشاگر نمایش را علاوه برابعاد کمیک اثر با جنبه تراژیک نیز آشنا می‌کند. توجه به شخصیت افراد در کنار موقعیت آن‌ها و پرداختن به جنبه تراژدی در کنار کمدی در این اثر هم باعثتعمق درباره ناتوانی، آرزو‌ها و خواسته‌های ممکن و یا غیر ممکن آدمی می‌شود و هم شرایطی را بوجود می‌آورد که مخاطب وضعیت کاراکترهای نمایشی را همچون موقعیت خود بداند.

نمایش «سنگ‌ها در جیب‌هایش» داستان دو هنروری است که با بازی در نقش‌های متفاوتی از یک فیلم هالیوودی(در مقام کارگردان، سیاهی لشگر، دستیار کارگردان و…) تضاد آشکار میان زندگی واقعی با فضاسازی فیلم را نشان می‌دهند.

تا کنون هنرمندانی همچون همایون شجریان، بیژن کامکار، ارسلان کامکار، اردوان کامکار، قشنگ کامکار، بهزاد فراهانی، اصغر فرهادی، بهمن فرمان آرا، باران کوثری، هومن برق نورد، حبیب رضایی، حمید پورآذری، حامد بهداد، نیکی کریمی، فاطمه معتمد آریا، تهمینه میلانی، پگاه آهنگرانی، رضا عطاران، رامبد جوان، لیلا حاتمی، علی مصفا، نگار جواهریان، پیمان قاسم خانی، حسین محب احری، حمید‌پور آذری، ویشکا آسایش، لیلی رشیدی، امیر اثباتی، ستاره اسکندری، لادن مستوفی، امیر رضا کوهستانی، شبنم فرهادجو، کمال تبریزی، هومن سیدی، امیر اسمی و… از جمله هنرمندانی هستند که طی هفته گذشته از این نمایش دیدن کرده‌اند.

پیروزفر در این نمایش در کنار رضا بهبودی به ایفای نقش می‌پردازد. همچنین آتوسا قلم‌فرسایی طراحی صحنه و لباس، بهاره مصدقیان منشی صحنه، حسن طاهری عکاس، آرش فصیح دستیار کارگردان و محمود امید علی مدیر صحنه این اثر نمایشی هستند.

این اثر نمایشی هرشب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن استاد ناظر‌زاده کرمانی روی صحنه می‌رود.

علاقه مندان به تماشای این آثار نمایشی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط، به سایت www. tamashakhaneh. ir / ticket مراجعه و یا با شماره‌های ۸۸۸۱۴۱۱۵ و ۸۸۸۱۴۱۱۶ تماس حاصل فرمایند.

سنگ‌ها در جیب‌هایش ژان کلود کریر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر