کد خبر: 116134 A

با حضور مجید امرایی به عنوان رئیس هیئت داوران؛

این سومین سال پیاپی است که نمایندگان ایران در جشنواره تئاتر خیابانی کشور عراق حضور پیدا می‌کنند، اما برای نخستین مرتبه بود که ریاست هیئت داوران برعهده نماینده‌ای از ایران گذاشته شد.

ایلنا: چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی دربندیخان عراق در حالی طی سه روز برگزار شد که مجید امرایی به عنوان نخستین ایرانی بر صندلی ریاست هیئت داوران این رویداد تکیه زد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در کنار مجید امرایی برتا گاسکُن از کشور اسپانیا، آری محمد رشید از عراق، بشار محمد طارق به همراه بختیار جلال از اقلیم کردستان عراق داوری این دوره را برعهده داشتند.

چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی دربندیخان در دو بخش بین‌الملل و داخلی با حضور نمایندگان فرانسه، اتریش، آرژانتین، مصر، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، عراق، اقلیم کردستان و ایران در حالی برگزار شد که اجرای دو گروه ایرانی حاضر در این دوره با استقبال چشمگیر از سوی مخاطبان مواجه شد.

این سومین سال پیاپی است که جشنواره تئاتر خیابانی در کشور عراق برگزار می‌شود و نمایندگان ایران در هر سه دوره حضور موفقی را تجربه کردند، اما برای نخستین مرتبه بود که ریاست هیئت داوران برعهده نماینده‌ای از ایران گذاشته شد.

این رویداد طی روزهای دوم، سوم و چهارم آبان‌ماه به مدت سه روز در منطقه " دربندیخان " عراق با حضور ۳۱ گروه نمایشی برگزار شد.

مجید امرایی دربندیخان عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر